Wygraj gnoma z Cenegą i GameExe!


Z przyjemnością ogłaszam, że na łamach GameExe pojawił się kolejny konkurs. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Cenega Poland, do wygrania są dwie figurki przedstawiające gnomy ze świetnie zapowiadającej się gry Risen.

Aby mieć szansę zgarnąć jedną z nich, musisz jedynie namalować lub narysować gnomią wersję dowolnego bohatera z gier cRPG. Macie szerokie pole do popisu, liczymy więc na to, że zaskoczycie nas swoimi pomysłami.

risen, gnom, figurka

Konkurs trwa od jutra, tj. 26 września do 9 października 2009. Ogłoszenie wyników 11 października. Więcej informacji znajdziecie w naszym dziale konkursowym.

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
NO KIJ CI W OKO MAT. Czemu, żeś nie zamieścił tego newsa wcześniej? Chętnie, ale nie będę zarywać cennej, bez-stresowej nocy, żeby coś narysować.
Odpowiedz
Przecież masz czas do 9 października.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Konkurs - niewypał. Ile procent czytelników może się poszczycić nawet małymi zdolnościami "malarskimi"? Nie więcej niż 10%.
Niestety.
Odpowiedz
No cóż, od czasu do czasu warto zrobić konkurs polegający na czymś bardziej ambitnym niż odpowiadanie na pytania, na które odpowiedzieć równie dobrze może google.pl A to, że akurat nie posiadasz takich zdolności (popraw mnie, jeśli się mylę), to już nie nasza wina. Będą kolejne konkursy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No cóż, miałem wziąć udział w innym, też ciekawym, jednak się zapomniało...
Może warto w końcu chwycić te zakurzone ołówki i coś skrobnąć?
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
← Nowości

Wygraj gnoma z Cenegą i GameExe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...