[W1] Problem z rejestracją i rozszerzeniem

Dziś postanowiłem pobrać sobie patch 1.4 i 1.5 celem aktualizacji mojego "Wiedźmina". Kiedy już to zrobiłem i uruchomiłem instalator ten stwierdził, że musi sprawdzić czy gra została zarejestrowana i w tym celu prosi mnie o podanie nazwy użytkownika i hasła. Rejestrowałem ją dawno, więc nie byłem pewny, czy dobrze pamiętam, ale na szczęście login i hasło podałem poprawnie. Wówczas instalator stwierdził, że gra nie jest zarejestrowana na oficjalnej stronie gry i muszę to natychmiast zrobić. I na tym właśnie polega problem. Gra jest zarejestrowana, gdyż w przeciwnym wypadku nie miałbym konta na stronie wiedźmina. Nie mogę kliknąć "Rejestruj" w menu autostartu, gdyż już to zrobiłem. Kiedy instalator odsyła mnie automatycznie do okienka rejestracji, gdzie raz jeszcze podaję swój login oraz hasło, po wpisaniu klucza rejestracji otrzymuję informację, że taki klucz został już zarejestrowany i proszę podać inny. W rozpaczy zrobiłem nawet reinstalkę gry, która oczywiście nic mi nie dała. Ma ktoś jaką mądrą radę dla mnie?

[Dodano po 13 godzinach]

Kolejna ciekawa rzecz - chciałem napisać o tym problemie do działu pomocy technicznej CDProjekt. Po wypełnieniu formularza, w którym podaję swoje dane, parametry komputera oraz klucz rejestracji otrzymuję powiadomienie, że wiadomość nie została wysłana, bo mój klucz rejestracji jest niepoprawny. Nie wiem zatem jak to jest, że zarejestrowany klucz rejestracji jest niezarejestrowany według programu instalacyjnego update'a, będąc jednocześnie zarejestrowanym według programu rejestracyjnego, a tak w ogóle jest niepoprawny z punktu widzenia pomocy technicznej.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problem z rejestracją i rozszerzeniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...