Wiedźmin – coś znów wyciekło...


Nie od dziś wiadomo, że redakcja serwisu Polygamia.pl to niezastąpieni szperacze sensacyjnych wiadomości i domysłów. To w końcu oni pierwsi rzucili na światło dzienne masę informacji o konsolowym "Powrocie Białego Wilka", a także wypuścili wieść (która po pewnym czasie okazała się całkowicie słuszna), o wstrzymaniu prac nad tym ambitnym projektem. Można było się więc domyślić, że i w przypadku kontynuacji doskonałego cRPG oraz najlepszej polskiej produkcji w historii (wyniki mówią same za siebie), będzie podobnie i to od nich usłyszymy garść faktów na temat Wiedźmina 2. Kto by jednak pomyślał, że wypłyną on tak niespodziewanie.

wiedzmin 2, assassins of kings, trailer, gameplay

Każdy średnio rozgarnięty gracz wiedział, że CD Projekt RED szykuje od dawna następną część komputerowych przygód Geralta z Rivii. No i prawie wszyscy, którzy weń grali ciekali z niecierpliwością na pierwsze wieści na temat tego tytułu. Jak się okazało nie zaserwowano nam suchych faktów, tylko kolejny... wyciek.

Ściema? Też tak początkowo myślałem. Jednakowoż potem doszedłem do wniosku, że to co widzą moje oczy zbyt dobrze wygląda jak na pierwszą lepszą podróbkę. No i na dodatek Maciej Iwiński opowiadający o grze w głównej siedzibie CDPR, to musiałby być genialny majstersztyk. Zatem to nie może być nic innego jak prezentacja z ostatnich targów GamesCom w celu przyciągnięcia potencjalnych zachodnich wydawców.

Sam filmik nastraja bardzo pozytywnie. Ulepszony system dialogowy pozwalający na większą interakcje między postaciami, Quick Time Event, jeszcze bardziej realistyczny świat, a to za pewnie dopiero początek.

Tym niemniej CD Projekt RED ma kolejny trudny orzech do zgryzienia, bo to nie pierwszy filmik, który pojawia się w sieci dość niespodziewanie. Czyżby kolejna zemsta byłego pracownika czy ktoś nie potrafił utrzymać języka za zębami? A może zawsze modny wyciek kontrolowany? Kto wie...

[Aktualizacja 11:15]

Oficjalne oświadczenie firmy CD Projekt RED:

"Oczywiście, nie możemy i nie będziemy próbować zaprzeczać faktom. Film, który pojawił się wczoraj w różnych miejscach, prezentuje nasz najnowszy projekt, Wiedźmin 2, nad którym pracujemy już od jakiegoś czasu. Stworzyliśmy go około pół roku temu, aby przedstawić pierwszą grywalną wersję gry."powiedział Adam Kiciński, CEO CD Projekt RED. "Obecnie poszukujemy potencjalnych WYDAWCÓW do tego tytułu, a przeciek niekontrolowany jest skutkiem ubocznym tego procesu. Dziś nie będziemy komentować czegokolwiek, co dotyczy samej gry."

Więcej informacji na temat Wiedźmina 2 zostanie odsłoniętych przy okazji oficjalnego oświadczenia.

Odpowiedz
Wszystko świetnie, ale czemu Geralt ma teraz ten idiotyczny kucyk?

Odpowiedz
Ostatnia scena pojedynku pokazuje, że z tajemniczymi zabójcami nadal będziemy mieć do czynienia. Fajnie.
Odpowiedz
Hah, pewnie przypomniał sobie, że lubi nosić opaskę na włosy
Odpowiedz
Lepiej wygląda z kucykiem. Przypomina Geralta z komiksu.

Filmik wygląda nieźle, ale jakoś nie pachnie mi wiedźminem. Obecność smoka pocieszyła mnie, bo sugeruje, że to nie będzie kopiowanie do fabuły gry motywów z książki. Co jak co, ale pierwszy Wiedźmin to była jedna wielka zżyna i po pierwszej fali zachwytu moja ocena drastycznie spadała
Odpowiedz
@Kresselack: true, true, +5 do respektu bo dokładnie to samo chciałem napisać

Fajny klimacik tej walki, prawdziwy Geraltowy tekst: "Powiedzieć Ci jaki jest sen życia?!-Nie obchodzi mnie to."

Na plus, jak wyjdzie to kupię : P
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja bym to bardziej przetłumaczył na:

- Powiedzieć ci jaki jest sens życia?
- Mam to w dupie.

Takie bardziej Geraltowe


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
a ja:

-wiesz co nas różni?
-nie dbam o to.


: P
miałem literówkę ale to nic nie znaczy : P to nie było tłumaczenie
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Iii nadal kamera jest źle zawieszona w przestrzeni. To muszą zmienić i może będę mógł zagrać. Poprzedniej kamery znieść nie mogłem.
Odpowiedz
← Nowości

Wiedźmin – coś znów wyciekło... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...