Ai

O, a wiesz co.. zapomniałam Ci zadać jedno z pytań. Gdybyś mogła tylko raz cofnąć się w czasie, do dowolnego momentu swojego życia, czy byłoby coś, co byś w nim zmieniła? Albo co byś starała się do niego dodać?
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
O, właśnie dostrzegłam Twojego posta Carr
Możliwe, że chciałabym się cofnąć do okresu sprzed roku i nieco zmienić swoje zachowanie. Może wtedy oszczędziłabym przykrości sobie i innym oraz wyszła ostatecznie z dobrymi relacjami. [kto wie ten wie. Tak, chodzi o osoby z Fae]Chociaż sama nie wiem, czy wtedy byłoby tak jak jest teraz, czy byłabym tak mocno związana emocjonalnie z przyjaciółką i zdobyła jeszcze jedną cenną osobę. Możliwe, że nie więc co do tego czy na pewno chciałabym coś zmieniać nie jestem pewna. Wszystko ma swoje złe i dobre strony więc owszem, mogę czegoś żałować ale chyba dość łatwo akceptuję dary losu i bardziej staram się ulepszać przyszłość niż przeszłość.

PS. Najlepszego w Nowym Roku wszystkim
Odpowiedz
Kolejne pytanie.. Czy na avatarze jesteś ty?
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
A czy to prawda, że rusałki mają w zwyczaju podpalać domy tym, którzy dodają ich zdjęcia bez pytania? : D
Odpowiedz
← Użytkownicy

Ai - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...