Ai

Taak... Carr prosiła bym założyła ten temat bo nie chce być sama... Nie spodziewam się odpowiedzi
A jednak coś napiszę.
Jestem młodą, mało udzielającą się forumowiczką o imieniu Agnieszka. Niemniej jednak od baardzo dawna nikt tak do mnie nie mówił. Raczej zwracają się do mnie po prostu Ai. Mieszkam na jakże cudownym i malowniczym Śląsku, dokładniej w Bytomiu. Hmm co robię w życiu? Edukuję się naturalnie, w szkole muzycznej. Grałam kiedyś na skrzypcach co na szczęście się zmieniło i przeszłam na altówkę. Dodatkowo mam jeszcze lekcje pianina. Powiadam Wam: szkoła muzyczna to zło Męczące i czasochłonne. Przynajmniej dla mnie. Tak więc podjęłam decyzję o próbie dostania się do liceum plastycznego. Uwielbiam sztukę. Na razie jednak moja twórczość ogranicza się do zwykłych szkiców. [dzisiaj sportretowałam Shasfanę ]
Hm, poza muzyką i sztuką interesuję się jeszcze fantasy i wszystkim co nienormalne.
Co by tu jeszcze.. ah, zresztą, jak będziecie chcieli wiedzieć, zapytacie. Jak nie to nie
Odpowiedz
Ponoć gdy się na Ciebie patrzy, nie wiadomo do końca, co Ci chodzi po głowie. Jak myślisz, to możliwe?

Uprzedzając pytania, załóżmy, że mam te informacje od... Dijkstry.
Odpowiedz
A na gitarze elektrycznej pogrywasz? :>

Cytat

Powiadam Wam: szkoła muzyczna to zło


Dla każdego szkoła w jakiej się znajduje jest zarazem najlepszym i najgorszym miejscem (przynajmniej według mnie..). Fajnym bo znajomi, strasznym bo.... zresztą sami wiecie
Odpowiedz
Ai, Ai, ty niedobra Ai..

Jakiś dev bądź digart z twoimi pracami? Chciałabym zobaczyć.
Zamierzasz kontynuować naukę w szkole muzycznej czy masz inne plany?
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Kressalack: Słyszałam wiele opinii na temat mojego wzroku i nieprzewidywalności. Na pewno potrafię zaskakiwać. Szczególnie nowo-poznane osoby, które na pierwszy rzut oka mają mnie za poważną i spokojną a po moim napadzie szału zaczynają się mnie bać xD Podczas mojego pobytu w sanatorium usłyszałam np. "Ona jest straszna bo nigdy nie wiadomo czy nagle Cię pogłaszcze czy wyrwie jaja" ;p
Nie wnikam od kogo masz te informacje.. ;p

kuchikisan: niedawno zaczęłam interesować się gitarą i mimo, że elektryk jest bardziej wszechstronny pragnę zakupić sobie basówkę
Co do szkoły... W moim przypadku znajomi z niej nie są plusem. Mam tam tylko kilka fajnych osób z czego oczywiście grywających na Fae. Tak tak... od 1,5 roku Fae stało się czynnikiem głównym w moim życiu towarzyskim. Dlatego też na nie narzekam. xD Za daleko wszyscy mieszkacie no.


Carriett: Pisałam już, chcę się przenieść na LP w Katowicach
A moje prace hm... może jak w końcu zaopatrzę się w węgiel i coś porządnego naskrobię to Wam pokażę o. XD
Odpowiedz
kuchikisan
Czyli skoro pogrywasz na przeróżnych instrumentach, to zgaduję, że rap czy techno nie są Twoim ulubionym gatunkiem muzycznym... i by the way, czego słuchasz? Pink Floyd? Led Zeppelin? ACDC? Nirvana? Czy może nieco polszczej, Myslovitz;p, Strachy na Lachy? Stawiam na te pierwsze
O! I na Jimiego Hendrix'a bym jeszcze postawił (gdyby było co do wygrania...), no bo przecież każdy gitarzysta lubi patrzeć jak on to robi (nie potwierdzone żadnymi badaniami rynkowymi, opinię tą wysuwam na podstawie moje znajomego, którego nieodłącznym elementem w życiu jest gitara i hendrix..).
Skoro jedyny miły aspekt życia szkolnego suck, tj. znajomi. To faktycznie nie masz tam za fajnie
Odpowiedz
Ostatnio przez słuchawki przelatują mi pojedyncze piosenki Zeppelinów, Alice Coopera, Beatlesów, The Sweet, AC/DC czy White Stripes.
Poza tym preferuję power metal. Rhapsody, Avantasia, Gamma Ray... No i pojedyncze kawałki różnego pokroju czyli co mi wpadnie w ucho.
A Polskie zespoły mnie drażnią. ' Nie podoba mi się brzmienie naszego języka w śpiewie ot, co. No i ta jakość....
Odpowiedz
Który z Beatlesów był według Ciebie najprzystojniejszy w okresie Abbey Road? I które spośród piosenek Żuków lubisz najbardziej?
Odpowiedz
George Harrison ogólnie chyba mi się najbardziej podoba xP A piosenki...hm..nie znam ich dużo,słucham tylko tego co czasami ściągnę dzięki mojemu cudownie szybko chodzącemu netowi "orange" lub co przegram sobie od Veri
Let it be? She loves you ya ya? Yesterday? Hmm te trzy na 8 które mam
Odpowiedz
Jak mogłaś wspomnieć o Power Metalu nie mówiąc nic o Manowarze?

Odpowiedz
Dobra, dobra.. widocznie przeoczyłam. ;p

Hm.. Czyli ogólnie żadnych polskich zespołów nie słuchasz, skoro cię drażnią?
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Jak można mówić o power metalu i nie wspomnieć o bardach pionierach z Blind Guardian?
Odpowiedz
Blindzi to trochę inna klasa niż Manowar jest
Ale zgadzam się z przedmówczynią.

Odpowiedz
Manowaru nie słucham więc po co mam o nim mówić? Blindów też nie za bardzo od jakiegoś czasu.
Hm co do polskich zespołów... nie zaprzeczę że znalazłabym coś co by mi odpowiadało, nie wszystko jest złe no ale nie, nie słucham niczego polskiego
Odpowiedz
To dobrze. Mój brat słucha Dźemu. Non stop. Ciągle. Bez przerwy. Głośno. Mamy wspólny pokój.
Chcę płakać.

Odpowiedz
Nie wiem, po co miałabym zadawać jakiekolwiek pytania, skoro podobno znam Cię na wylot. Właściwie mogłabym odpowiadać na pytania innych za Ciebie, Wiedźmo
Ok, ok. Czy masz w najbliższym czasie zamiar grać na ulicy i zarobić kilka groszy? (na altówce, rzecz jasna.)
Czy grałabyś ze mną, jeśli miałabym odstraszyć Ci wszystkich ulicznych słuchaczy?
Odpowiedz
*Wyciąga rękę.* Masz, wypłacz się do rękawa
Nie no.. ogólnie jak już mówiłam znajomość piosenek mam ubogą bo nie mam do nich zbyt wielkiego dostępu tak więc słucham non stop tego samego, tylko co jakiś czas zmieniam repertuar. zazwyczaj na nowe zespoły po prostu.

Veri: Z TOBĄ?! Chcesz całe miasto wymordować? Jeszcze w duecie z altówką? Jesus fuck kobieto, opanuj się!
I jak coś to w innym mieście
Odpowiedz
No jasne, do Krakowa Jak nie chcesz, to wezmę sobie jakąś inną dęciaczkę i będzie dobrze. Chociaż dzięki mnie mogłybyśmy większą uwagę przyciągać nie zawsze spotyka się dziewczynę na instrumencie dętym blaszanym. Altowiolistki i altowiolistów częściej. Niestety.
A, jeszcze jedno pytanie. Czy kiedykolwiek odczuwasz potrzebę cofnięcia się w czasie i ubrania się na różowo?
Odpowiedz
Tak, pamiętam, jak się bulwersowałaś, gdy Twoja matka chciała wziąć jedną z Twojej uszczuplonej już kolekcji lalek barbie i dać Twojej siostrze Ja nie bawiłam się lalkami, bawiłam się samochodzikami mojego brata xD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Ai - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...