Eimyr

A sorry, zapomniałem o tym... Ale i tak właściwie niewiele mogłem zrobić.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Spoko, nie Ty mi lekturę w połowie "Pani Jeziora" zepsułeś. Korekta to korekta, old habits die hard.

A żeby nie ocić: Czy i Ty, Ei, nie lubisz dowiadywać się jak się kończy książka zanim ją przeczytasz? I czy u Ciebie również poziom złości, eufemistycznie mówiąc, rośnie wprostproporcjonalnie do długości lektury?
Odpowiedz
OMG... Interesujący jestem

@ deaf

Tak. Najeść się, wyspać...

@ Kresselack

Pytaj Danego, ja się nie znam na kolorach. Nie mam. Mam sierść, która przegrzała niejedną maszynkę do włosów.

@ Louis

Tylko się domyślam, co napisałeś, ale idź się schowaj...

@ kami

Jeśli ktoś mi mówi, jak kończy się lektura, która mi się podoba, zabijam zardzewiałą łyżeczką, ćwiartuję parszywy zewłok, wrzucam do dołu ze skorpionami, a po całym fakcie organizuję festiwale, na których można podziwiać szczątki tego nieszczęśnika. Najlepiej w wielu miejscowościach naraz.
Spojlery do książek, których nie planuję czytać właściwie mnie nie ruszają, nawet kiedy postanawiam jednak zapoznać się z tytułem.
Poziom złości zależy od lektury. Irytuje mnie, gdy akcja skacze tak, że raz każe nam podejrzewać jednych, raz drugich, wtedy czasem czytam ostatnią stroniczkę. Statystyka pokazuje, że lektura ostatniej stroniczki właściwie nie przekazuje żadnych informacji o rozwoju fabuły, ale pozwala na soczyste spekulacje. Grubość książek nastrojowych i ciekawych jest ich zaletą, ale takie tytuły są rzadkie. Bardziej od grubaśnych tomów irytuje mnie skracanie książki, które wymusza na autorze sztuczne zagęszczanie akcji.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Cytat

Pytaj Danego, ja się nie znam na kolorach. Nie mam. Mam sierść, która przegrzała niejedną maszynkę do włosów.

A to niby co miało znaczyć?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ktoś stąd widział mnie jeszcze na żywo? Poza tym, po zabawach ze spektrometrem powinieneś wiedzieć...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
To była gotująca się kapusta
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
dlaczego tak bardzo lubisz leczo?


(there, happy?)
Odpowiedz
Najwyraźniej Eirin nigdy nie jadła dobrego leczo.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
LECZO RZĄDZI!

Ale ten kto wymyślił wegetariańskie zasługuje na karnego...
Odpowiedz
Moja babcia robi najlepsze na świecie

Ale tbh, chilli con carne > leczo.

Odpowiedz
Chilli con carne jest podobne, tylko inne mięso no i obowiązkowo czerwona fasola. Nie jestem fanem wołowiny, więc leczo>chilli con carne.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dlaczego nie lubisz wołowiny?
Odpowiedz
Bo trudno ją dobrze ugotować. I jeśli to nie jest cielęcina albo jakiś delikatniejszy kawałek, to potrafi wyjść sucha i włóknista.

Gravediggers.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Użytkownicy

Eimyr - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...