[NWN2] Wróg rasowy w Masce Zdrajcy

Witam!

Nie grałem jeszcze w maskę zdrajcy i nie wiem jakich wrogów rasowych wybrać. Ludzie i nieumarli to oczywiście podstawa, a co z pozostałymi?
Odpowiedz
Telthory to są fey chyba, ich się sporo spotyka, nie wiem, cienie to chyba przybysze, ale nie wiem, może żywiołaki? Nie wiem pod jaką kategorię podchodzą gnolle, tak naprawdę to wielu rodzajów przeciwników to nie spotkamy w Masce...
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia pią, 24 lip 2009 - 20:13 napisał

Zdecydowanie Humanoidzi (elf, ludzie itp.), Nieumarli, Potworni Humanoidzi (gnolle, trolle itp.) w ostateczności Żywiołaki, ale nie polecam.

Potwornych humanoidów(są zbyt specjalistyczni) w masce zdrajcy nie polecam, lepiej wybrać feye ( jest nim np. Okku), gdyż są dość częstym zjawiskiem, a z humanoidów to zdecydowanie ludzie (nie muszę chyba mówić że walki z nimi/nami są na porządku dziennym).
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wróg rasowy w Masce Zdrajcy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...