[Dragon Age: Początek] Mag

jak zostać magiem krwi?
Odpowiedz
Czytałem gdzieś, że trzeba wykonać w odpowiedni sposób zadanie z Connorem w Redcliffe. Prawdopodobnie chodzi o wykorzystanie uwięzionego Maga Krwi w zamku do zniszczenia demona nękającego dziecko, ale nie mam pewności.

[Dodano po 6 minutach]

Poczekaj, znalazłem odpowiedź

http://www.waukster.c...od-mage-guide/

Wykonujemy zadanie z Connorem, wchodzimy do Pustki, po kilku potyczkach z demonem nawiąże się rozmowa. Teraz trzeba zgodzić się na jego propozycję. Demon teraz ucieknie i powróci po kilku latach, a ty zostaniesz Magiem Krwi.
Odpowiedz
nie ma inne go sposobu,bo tego demona zabiłem?
Odpowiedz
znaće jakieś kombinacje zaklęć?
Odpowiedz
Można jeszcze się nauczyć od jednego maga krwi który "pilnuje" wejscia do świętej urny prochów Andrasty. Wystarczy je polać krwią (nie radzę mieć dobrych postaci wtedy przy sobie bo się mogą obrócić przeciwko tobie Ja ich miałem i straciłem Leliane i Wynne Pozdrawiam
Odpowiedz
Magiem Krwi zostajesz po wykonaniu zadania "Arl Redcliffe". Musisz Iść w Pustkę, żeby uwolnić Connora i zamiast zabijać Demona zawrzeć z "nią" sojusz. Po wszystkim zostajesz Magiem Krwi. A co do komentarza "Gość_Gość ;)" to tyle powiem, że kiedy polewasz prochy krwią smoka to stajesz się Łupieżcą.
Odpowiedz
Mógłby mi ktoś zaspoilerować co się dzieje po ukończeniu gry tą rasą?
Odpowiedz
Jaką rasą ? To jest początek grania magiem (mag to człowiek lub elf)
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Zniknol mi mag
Jak do odmówić?
Odpowiedz
← Artykuły

[Dragon Age: Początek] Mag - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...