[BGII] Problem z wyłączajacym sie BG 2

Witam. Mam taki problem z BG2 (dzisiaj kupiłem sobie wersje gold BG +dodatek i BG 2 +dodatek)


Kiedy zakładam komuś bron typu miecz póltorareczny, sejmitar etc. gra mi sie wylacza. Do tego na samym początku kiedy zly mag rozmawia ze mna slysze tylko jego ostatnie dwa slowa...reszta nie wydaje dzwieku. Tak samo gadka z Minskiem..slysze pierwsza linijke tekstu potem nic. Nie mozna grac bez equipowania broni. Ktos miał podobny problem? Ktos moglby mi cos poradzic?

"wystapil problem z aplikacja BGMain.exe"

oraz

" Instrukcja spod "0x00a12101" odwołuje sie do pamięci pod adresem "0x0000ff94" Pamiec nie moze byc "read" "



Mała edycja, by to było jakoś czytelne.
Odpowiedz
Hmm jakieś patche, reinstalacja?
Co do dźwięku to mogę tyle poradzić:
start->uruchom->wpisać "dxdiag"->zakładka "Dźwięk"->suwak poziom sprzętowego przyspieszenia dźwięku przesunąć w lewo na "brak przyspieszenia"
Odpowiedz
Reinstalowalem i sciagalem roznego typu patche poprawiajace gre, bugi itp. Myslalem nawet ze to dziala tylko na poczatku gry wiec wgralem moda gdzie omijam dzieki bardowi poziom Irenicusa ale i tak to nic nie daje. NAdal nie moge klikac PPM na przedmioty i zakladac niektorych przedmiotow
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Problem z wyłączajacym sie BG 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...