[Fallout 3] Broń palna

obrażenia i dane broni są niepoprawne zwłaszcza przy karabinach i strzelbach. pozatym brakuje takich broni jak pistolet maszynowy 10mm Sydney
Odpowiedz
Ponieważ Sydney jest bronią specjalną, a te będą w oddzielnym artykule już wkrótce Poza tym gdybyś mógł konkretnie wskazać gdzie obrażenia, czy inne dane się niepoprawne to sprawdzę dokładnie jeszcze raz, możliwe, że w trakcie spisywania wkradło mi się przeinaczenie. Wątpię, ale i tak doceniam czujność
Odpowiedz
Brakuje także "karabinu rezerwisty" który jest klonem karabinu snajperskiego.
Odpowiedz
nazwy tych broni są niepoprawne np: pistolet z magazynkiem i rękojeścią który ma dosyć długą lufę nazywa sie na tym forum chiński pistolet a on nazywa sie mauser a pozatym to ruski pistolet i może strzelać ałtomatem
Odpowiedz
Niemiecki jak już coś i poza tym podczas drugiej wojny światowej Chińczycy mieli pakt pokojowy z Niemcami toteż część ich broni tam trafiała.
Odpowiedz
nie ma usypiacza dobra i szybka broń
Odpowiedz
Bronie palne to bronie lekkie? bo używam myśliwskiego naprzemian z Stczelbą (lubię ją tak nazywać) i nie wiem, którą umiejętność cisnąć...
Odpowiedz
Oto moje wyposażenie Karabin myśliwski,
Karabin snajperski
Chiński karabin szturmowy Magnum 0,44 cal z celownikiem i Pistolet maszynowy 10 mm
Oto moje bronie palne
All Capone
Odpowiedz
trafienie krytyczne karabinu szturmowego naprawdę wynosi aż +27 ? czy to jakiś błąd ? chiński karabin ma +10 a jest przecież lepszy.
Odpowiedz
U. Faktycznie srogie przeoczenie. Dziękować za czujność.
Odpowiedz
← Artykuły

[Fallout 3] Broń palna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...