Myth

Jako, że temat dość ubogi (a nie lubię Simsów, ani piłki nożnej, doprawdy) to zapytam się tylko czy znacie tę grę. A nazywa się Myth: The Fallen Lords. Moja ulubiona i jedyna, w którą lubię grać (oprócz serii Europa Universalis). Świetny, mroczny klimat. Wprawdzie wiele gier ma podbną fabułę. Gdy na początku zło jest o krok od zwycięstwa, a my jako ci dobrzy walczymy z nim. W tej grze zło jest o krok od zwycięstwa cały czas, co więcej pomimo naszych starań zwycięża. Na krótko, ale zawsze to coś. Została wydana w 98 i była pierwszym rts-em z grafiką 3D. Mi ona podoba się bardziej niż współczesny trójwymiar (spójrzcie na płonące koktajle krasnoludów i porównajcie z efektami ognia z dzisiejszych strategii). Najlepszym elementem tej gry jest klimat. Lektor, czytający pomiędzy misjami ma najlepszy głos jaki słyszałem. Znacie ją?
Odpowiedz
nie lubie zbytnoio takich gier jak myth ze względu że nie lubię grac w strategie gdzie się nie da budować
Odpowiedz
Myth jest jedną znajgenialniejszych serii strategicznych. Sam ma nawet pierwsze 2 części. A dla miłośników tej gry polecam cykl książek Glena Cooka pt. Czarna Kompania.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Myth - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...