Cykl Miecz Prawdy

Seria wg mnie wspaniale napisana,z ogromnym epickim rozmachem,kazda ksiazka liczy po 700-900 stron,a wszystkie ciekawie napisane...
co mi sie u goodkinda niesammowicie podoba,tro wymyslanie nowych profesji;takich jak Poszukiwacz-nirerozerwalnie zwiazany z Mieczem Prawdy i jego magia,Spowiedniczki-kobiety bedace swiadectwem prawdy,dotknieciem swej mocy zmuszajace zloczyncow do pszyznania sie do wszystkich grzechow,Mord-sith -kobiety pszejmujace wladze nad magicznym darem czarodzieja/czarodziejki i uwielbiajace torturowac swych pieszczoszkow;Nawiedzajacy sny-wslizgujacy sie miedzy mysli,szczegolnie tych wladajacych magia i mogacy pszejac nad nimi kontrole...
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
powiem krótko : przeczytałąm dopiero dwie książki, bo na resztę czasu nie miałam, i jestem pod wrazeniem. :roll:
Odpowiedz
I więcej nie czytaj. Pierwszy tom był świetny, poprostu niesamowity, drugi już gorszy ale też fajny, trzeciego nie zdołałem przeczytać. I na tym skończyłem. Jeśli ine chcesz sobie psuć książki to dalej nie czytaj.
Odpowiedz
Grahnar mówsz, że trzeci tom do niczego? Przeczytałem od Klona na razie pierwszy. Jestem pod wrażeniem, a podobno to dopiero ma się rozkrecić. A Ty mi mówisz, że im dalej tym gorzej...no cóż muszę sam dostać ksiązki i przeczytać.

Nie zmniejsza to jadnak faktu, że Goodkind stworzył osobliwą powieść, zmuszającą do refleksji. Byłem pod wrażeniem Morth Sith, prawie 100 stronicowego opisu tortur i łamania głownego bohatera. Ciekawy świat, intrygujące i zaskakujące pomysły....POLCEAM PIERWSZY TOM!!
Odpowiedz
ja musze przeczytac nastepne, po podobno akcja sie dopiero rozkreca.. jak na razie przeczytałąm dwie..i kocham te książki!
Odpowiedz
Sam czytałem, wiem że to naprawdę świetna seria. Jednak moja rada, jeśli ktoś chce się za to wziąć? Najlepiej zakończyć na części jedenastej plus prequele. Dalej to już jest tego po prostu za dużo, a "Spowiedniczka" ma dobre zakończenie.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
← Literatura

Cykl Miecz Prawdy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...