[Dark Messiah of Might and Magic] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Dark Messiah of Might and Magic"!

Dark Messiah of Might&Magic to dzieło Arkane Studios, natomiast za wydanie go odpowiada znany większości graczom UbiSoft. Jest to gra akcji FPP z elementami cRPG, która wciągnęła mnie już od momentu uruchomienia się menu głównego. Bohaterem jest Sareth, młodzik wytrenowany do walki oraz posługiwania się magią, którego zadaniem jest pokonanie Ciemnego Mesjasza. To my sterujemy jego poczynaniami i odkrywamy przy okazji historię dzielnego bohatera. Fabuła może i oklepana, ale za to w jakim stylu poprowadzona.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Ktoś z was gra jeszcze w multi Dark Messiaha? Starzy wyjadacze starają się ile sił, by utrzymać jako tako naszą społeczność. W związku z tym założyłem jedyny polski serwer w Darku. Jest on w trakcie rozwoju, także pomóżcie mi go rozkręcić

Nazwa: [PL] Last Hope Server |custom| 90% ready! @ NetShoot.pl
IP:89.231.6.36:27015

Więcej info znajdziecie na naszej steamowej grupie: "Dark Messiah Last Hope"

ITS THE LAST HOPE FOR SAVING DARK MESSIAH!
Amen.
Odpowiedz
Bardzo dobra gra, bawiłem się przy niej setnie! I nie tylko ja, większość moich znajomych ją chwali.

Osobiście z + wywaliłbym grafikę (nawet na tamte czasy był to mimo wszystko potworek) a z - liniową fabułę. Ta gra nigdy nie udawała że będzie czymś innym, za to zwroty w niej i dobre tępo nadrabiają ten mankament.

Recenzja też fajna, gratulacje dla autora.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
← Artykuły

[Dark Messiah of Might and Magic] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...