[Gothic 3] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Gothic 3"!

Cała przygoda zaczyna się ciekawie. Bezimienny wraz ze starymi przyjaciółmi przypływa na kontynent Myrtany. Rzeczy mają się źle. Większość Królestwa została opanowana przez orków, są oni praktycznie w każdym mieście. Naszemu bohaterowi nie podoba się ta sytuacja. W pierwszej napotkanej wiosce, wraz z Miltenem, Gornem i Diego atakuje nadzorców. Do walki przyłącza się ludność. W tym momencie wchodzimy my...... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Nie zgodził bym się z oceną fabuły, która jednak tym z poprzednich części nie dorównuje (choć moim zdaniem taka najgorsza też nie jest). Poza tym grafika idealna też nie jest (rozmycie twarzy głównego bohatera, gra się zacinała). Na szczęście został wydany przez fanów patch który świetnie to poprawia
Odpowiedz
Gra jest dobra, ale tylko DOBRA. Mogło być dużo lepiej. System walki mnie tu rozwalił - strategia "LPM, LPM, LPM" to trochę za mało.

Gothic 3 ocena: 7.5/10

Gothic 3 - Zmierzch Bogów ocena: 4/10
Odpowiedz
u mnie w G1 tez się zwierzęta atakowały np stado ścierwojadów zobaczyło stado krwiopijców i już mogłem sobie popcorn szykować
Odpowiedz
Ja nie mam nic przeciwko tej grze. Jest dobra, wciągająca, ogółem: świetna. Najbardziej to lubię z nudów pójść sobie do Ishtar lub Bakareshu i pobawić się w Assasin's creed (poskakać po dachach, zarżnąć jakiegoś cepa, uskuteczniać parkour itp.).
Odpowiedz
Ta gra to same dno zadanie poboczne do siebie podobne i tylko od wioski do wioski-NUDA!!!A ta wolność jest tez kiepska bo brak tu fabuły,jakieś akcji.Lokacje niektóre tak strasznie niedorobione(np. kolo asasynów było miejsce po którym można było chodzić a w ogóle ziemi nie było). Ocena - 5/10 Za ładne lokacje, mnogość uzbrojenia oraz starych towarzyszy.
Odpowiedz
@krzyslewy
Nie ma terenu? Źle gre zainstalowałeś, u mnie też często brakowało terenu, bo win7 blokowal instalke g3. Na XP wszystko pieknie nigdzie nie brakuje ziemi terenu itp.

@shiro995
no nie wiem, ppm na obrone tez potrzebny xD
Odpowiedz
No akurat mam Win 7, ale to dziwne, że blokuje instalkę.
Odpowiedz
Grafika była beznadziejna. Ryzykuje twierdzenie, że gorsza niż w Gothic II. Fabuła też nijaka, widać tu zrobiono milowy krok w serii i odrzucono tradycyjnego Gothica. Jak dla mnie małe 6/10.
Odpowiedz
Nie porównywałbym jej do poprzednich części, ta gra jest, hmm inna. Oferuje większy otwarty świat, co daje z jednej strony większą swobodę, ale z drugiej przez swoje rozmiary, negatywnie wpływa na fabułę, w końcu więcej nie znaczy lepiej. Ale mimo wszystko grało się przyjemnie, więc dla mnie ocenia 7.5/10 jest jak najbardziej adekwatna.

Odpowiedz
← Artykuły

[Gothic 3] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...