[Neverwinter Nights] Neverwinter Nights - solucja

Niestety, po wejściu do Luskanu ani kroku wstecz. Jeżeli nie zdołasz maksymalnie rozwinąć jej osobistego wątku przed opuszczeniem Portu Llast, nie będzie już tej możliwości.
Odpowiedz
A Shawryn i Grimgnaw? Nie mogę dokończyć ich questów bo chyba mam za niski poziom... a zrobiłem już wszystko co się dało (mam 12lvl i brakuje mi 10k do 13lvl) ... jakieś rady?
Odpowiedz
Jak pokonać Desthera?? (czy jak mu tam xd)
jestem w roździale pierwszym w finale, muszę pokonać Desthera, ale jak rzucam w niego moimi najpotężniejszymi czarami, to nic mu nie robie

Jakby co to gram magiem ;3
Odpowiedz
http://gexe.pl/neverw...Nights/p2#nwn6

Jak widzisz, jest to opisane w zakładce "Twierdza Helma" Chyba, że pytasz o konkretne taktyki, to inna kwestia. Natomiast sam problem niezniszczalności Desthera jest, co widać powyżej, dosyć prosty.
Odpowiedz
Co do zabicia Desthera:

Ja grajac łowcą po prostu biegałem po całej komnacie co jakiś czas strzelając do Desthera, aż w klońcu staruszek się zmęczył i poddał
Odpowiedz
jak przejsc do tych jaskin jak juz sie zabilo Króla Skrooga? nic sie nie pojawilo, zadnych drzwi/portali tez nie ma
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights] Neverwinter Nights - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...