[The Elder Scrolls III: Morrowind] The Elder Scrolls III: Morrowind - solucja

gram w to od początku istnienia i co jakiś czas wracam. Obecnie kupiłem goty więc szczegółowo je przechodzę bo podstawkię znam jak własną kieszeń nawet po latach. ps jak dla mnie nie ma lepiej zrobionych gier nawet jak na dzisiejsze standardy i obawiam się, że jeszcze jakiś czas nie zobaczę lepszego tytułu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tak* dnia wtorek, 1 października 2019, 21:29 napisał

gram w to od początku istnienia i co jakiś czas wracam. Obecnie kupiłem goty więc szczegółowo je przechodzę bo podstawkię znam jak własną kieszeń nawet po latach. ps jak dla mnie nie ma lepiej zrobionych gier nawet jak na dzisiejsze standardy i obawiam się, że jeszcze jakiś czas nie zobaczę lepszego tytułu

Do Morrowinda podchodziłem parę razy - zawsze bez efektów. W tym roku na YouTube znalazłem serię Procjona. Początkowo grałem niemal identycznie jak on. W zasadzie po to, żeby poznać podstawy i wszelkie możliwości działań postaci. Po jakimś czasie zacząłem grać bez "podpowiedzi". Myślę, że w 2021 skończę
Odpowiedz
Świetna solucja! Dziękuję i pozdrawiam!
Odpowiedz
Zaliczam któreś tam podejście do Morka i wreszcie skończę Jutro rozprawa z Dagoth Urem. Gra fantastyczna, po niej Obilivion i Skyrim zgodnie z chronologią. Badałem świat tej gry dokładnie i bez pośpiechu więc po odkryciu jakichś 25 % mapy już byłem przekokszony ale o dziwo gra nadal mnie nie znudziła:) Niestety - nie przeczytałem wszystkich ksiąg. Alchemię mogłem też lepiej wykorzystać bo surowców mam mega dużo. Muzyka w tej grze to coś niesamowitego!!! Powodzenia Ludzie:)
Odpowiedz
i w 2022 ktoś gra...robię kolejne podejście po paru latach ,teraz na spokojnie czas pozwiedzać
Odpowiedz
i w 2023 też
Przez te wszystkie lata jadę już któryś raz i nadal uwielbiam
Odpowiedz
Widzę sporo osób podeszło kolejny raz. Z ponad 80 modami gra wygląda naprawdę dobrze. Finał przeszedłem z generowanym przez AI głosem Dagoth-Ura. Genialny klimat jest w tej grze, w Skyrimie już tego nie uświadczyłem. Gdyby tylko lepiej podeszli do tych ciągnących się zadań takich jak choćby w przypadku Horatora rodów…
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls III: Morrowind] The Elder Scrolls III: Morrowind - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...