Odpowiedz

[The Elder Scrolls III: Morrowind] The Elder Scrolls III: Morrowind - solucja

Gość_Tak*

Napisano: 1 października 2019, 21:29 · #21
0
gram w to od początku istnienia i co jakiś czas wracam. Obecnie kupiłem goty więc szczegółowo je przechodzę bo podstawkię znam jak własną kieszeń nawet po latach. ps jak dla mnie nie ma lepiej zrobionych gier nawet jak na dzisiejsze standardy i obawiam się, że jeszcze jakiś czas nie zobaczę lepszego tytułu

alland_n

1
Napisano: 16 października 2019, 23:58 · #22
0

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tak* dnia wtorek, 1 października 2019, 21:29 napisał

gram w to od początku istnienia i co jakiś czas wracam. Obecnie kupiłem goty więc szczegółowo je przechodzę bo podstawkię znam jak własną kieszeń nawet po latach. ps jak dla mnie nie ma lepiej zrobionych gier nawet jak na dzisiejsze standardy i obawiam się, że jeszcze jakiś czas nie zobaczę lepszego tytułu

Do Morrowinda podchodziłem parę razy - zawsze bez efektów. W tym roku na YouTube znalazłem serię Procjona. Początkowo grałem niemal identycznie jak on. W zasadzie po to, żeby poznać podstawy i wszelkie możliwości działań postaci. Po jakimś czasie zacząłem grać bez "podpowiedzi". Myślę, że w 2021 skończę

[The Elder Scrolls III: Morrowind] The Elder Scrolls III: Morrowind - solucja - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...