[GW1] Margrid czy Mistrz Szeptów?

W Nightfallu dochodzi do momentu, gdy trzeba zdecydować się na jednego z bohaterów. Do tej pory zawsze brałem Margrid (imię + fakt, że była kobietą). Pozostaje jednak pytanie - który wybór jest lepszy? Ja gram patronem, z Margrid miałem bardzo średni pożytek, więc może jednak czas na zmianę... Co radzicie?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
MS robiony na Minion Mastera jest dość dobrym wsparciem. Jednak z Margrid nie grałem zbyt długo toteż nie wiem czy jest lepsza czy nie. Zawsze robiłem Mistrza na MM'a.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Jeśli masz Propa to bez różnicy, bo zawsze możesz skoczyć po Oliasa. Po przejściu kampanii otrzymujesz bodajże dostęp do wszystkich bohaterów, więc ten wybór nie jest ostateczny. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż MS to jedyny hero- necro w NF, a Rangerów jest 2(Akolitka jakaśtam i Margrid The Sly)
Lfp for GvG
Odpowiedz
Pograłem trochę z Margrid, ale widziałem MS w akcji. Ten drugi jednak jest lepszy w tym sensie, iż stanowi dużo lepsze wsparcie. Dziękuję za rady. Niestety nie mam pierwszej kampanii, więc póki co trzeba grać tak jak jest...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Guild Wars

Margrid czy Mistrz Szeptów? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...