riese

Odpowiedz
  • 1 strona

[GW1] Margrid czy Mistrz Szeptów?

Courun Yauntyrr

Arcymag
15743 Drow
Napisano: 1 lipca 2009, 16:57 · #1
0
W Nightfallu dochodzi do momentu, gdy trzeba zdecydować się na jednego z bohaterów. Do tej pory zawsze brałem Margrid (imię + fakt, że była kobietą). Pozostaje jednak pytanie - który wybór jest lepszy? Ja gram patronem, z Margrid miałem bardzo średni pożytek, więc może jednak czas na zmianę... Co radzicie?
Trust? That word doesn't exist in our language.

Vitkacy

Adept drogi cienia
385 Zabójca
Napisano: 1 lipca 2009, 21:54 · #2
0
MS robiony na Minion Mastera jest dość dobrym wsparciem. Jednak z Margrid nie grałem zbyt długo toteż nie wiem czy jest lepsza czy nie. Zawsze robiłem Mistrza na MM'a.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

(eternal) Dylanjuh

Amator
218 Bard
Napisano: 6 lipca 2009, 21:22 · #3
0
Jeśli masz Propa to bez różnicy, bo zawsze możesz skoczyć po Oliasa. Po przejściu kampanii otrzymujesz bodajże dostęp do wszystkich bohaterów, więc ten wybór nie jest ostateczny. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż MS to jedyny hero- necro w NF, a Rangerów jest 2(Akolitka jakaśtam i Margrid The Sly)
Lfp for GvG

Courun Yauntyrr

Arcymag
15743 Drow
Napisano: 14 lipca 2009, 09:40 · #4
0
Pograłem trochę z Margrid, ale widziałem MS w akcji. Ten drugi jednak jest lepszy w tym sensie, iż stanowi dużo lepsze wsparcie. Dziękuję za rady. Niestety nie mam pierwszej kampanii, więc póki co trzeba grać tak jak jest...
Trust? That word doesn't exist in our language.

Margrid czy Mistrz Szeptów? - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...