[FF] Ulubione Postacie

:arrow: Sam temat mówi wiele- więc prosze wypowiadajcie się na temat jakie i dlaczego są wasze ulubione postacie [niekoniecznie te "drużynowe].

:arrow: Według mnie bardzo fajnym charakterem jest Bugenhagen [wiem źle napisałem nazwe ale niemogę sobie przypomnieć] [mod mode](masz anioła stróża, który w tym siedzi od 10 lat)[/mod mode] , przyszywany dziadek Nanakiego czyli Reda XIII. Nie dośc że ma fajną gadke czyli osławione "ho ho ho" to ogólnie jest sympatyczny [typ człowieka którego nie da się nie lubić] i w czasie gry pomaga nam bodaj trzykrotnie. Nuu i fajne obserwatorium ma. :mrgreen:
Odrzuć kajdany społecznych wymogów, Poczuj wolno¶ć, zabijaj wrogów
Twej duszy, co tak długo więziona, Pragnie być nareszcie uwolniona
Niech Twe ciało z letargu obudzi się, Zmysły otępiałe znów mog± wyostrzyć się
Wróć do swej prawdziwej, dzikiej natury, Zawyj do księżyca, zerwij wi±ż±ce Cię sznury.
Odpowiedz
Sephiroth jest najfajniejszy, a jeszcze jego mieczyk... Mniam
Odpowiedz
Nie byłabym sobą, gdybym sę nie objawiła w temacie o mojej ukochanej serii...

Dla mnie najciekawszą i najbliższą mi postacią zawsze był Cloud Strife. "Traktuję go jak część siebie, bo tak jak on rzucam się na rzeczy które mnie przerastają i równie boleśnie dostaję w tyłek. Tak samo jak on wymyślam niestworzone rzeczy i prawie biorę je za rzeczywistość. I tak samo podupadam na duchu i jestem bliska załamania, poddaję się kolei rzeczy.
Tak samo jak on mam w sobie coś, co muszę pielęgnować, żeby nie skończyć na dnie lub u czubków."
(tak napisałam gdzieś kiedyś... I nadal potrzymuję swoje zdanie)
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Jestem w stani wyminić postacie najulubieńsze z 7 i 8 a więc zaczynam-
Sephinroth, Red XIII, Vincent, Cid i Cait Cith(dziwny, śmieszny i orginalny).
Zell, Squall i Irvine.

Ja nie wiem skąd wy bierzecie tego Sephinrotha?... jakaś zbieżność z inną postacią?
Odpowiedz
A mi sie najbardziej podobala ta zolta galareta zwaca sie norg (z osemki)
Odpowiedz
A moja najbardziej ulubiona postacia jest Vivi Z FF9. A zaraz za nim Aeris, Cloud, Yuna, Auron, Kimahri Nie pytajcie dlaczego. Po prostu ich lubie. Co widac po Avatarze:) Uzywam go zawsze i wszedzie.
--
Pozdrawiam.
Ajgor.
http://sekwencery.4sql.net/ - Grasz na gitarze elektrycznej? Zajżyj. Strona poświęcona procesorom gitarowym firmy Line6. Forum poświęcone procesorom, sekwencerom i homerecordingowi.
Odpowiedz
moje z FF 10 to są
Tidus
Rikku & Auron
Wakka
Yuna & Lulu& Kimachri
Odpowiedz
Moje to z ff 10 ff 7 i ff 8


Sephiroth 1
Zak 2
Vincet Valentine3
Nanaki
ff 8
Zell
Quisti jakoś tak
ff 10
Jecht
Braska
Tidus
Yuna
Wakka
Odpowiedz
O i z finala 8 jeszcze Laguna
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ulubione Postacie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...