[Inne] Wywiad z Michałem Kicińskim


We wczorajszym gramie pytań, cotygodniowym cyklu publicystycznym serwisu gram.pl target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">gram.pl, opublikowany został wywiad target="_blank">wywiad z Michałem Kicińskim, jednym z głównych udziałowców CD Projekt.

Opowiada on o pierwotnych zamierzeniach i planach wobec ich pierwszego produktu, Wiedźmina, trudach i problemach z tą sprawą związanych. Mówi również o odczuciach po pierwszej rocznicy gry i o fakcie, że została sprzedana już w ponad milionie kopii. Uchyla też rąbek tajemnicy o kilku kolejnych produkcjach, spośród których jedna, jak mówi, ma "realne szanse" ujrzeć światło dzienne już w przyszłym roku!

Odpowiedz
Zainteresowałem się tymi produkcjami. A na podstawie niedawno opublikowanego przez CD Projekt RED filmu rocznicowego Wiedźmina, sądzę, że wśród nich znajduje się jego druga część lub jakieś rozszerzenie, dodatek. No i They, ale niego większej uwagi nie zwracam.

A grą, która ma "realne szanse" zostać wydana w przyszłym roku najprawdopodobniej jest właśnie They, acz głowy nie daję. W każdym razie owa produkcja niezbyt mnie zainteresowała - wolę RPGi, typu Wiedźmin.
Odpowiedz
← Nowości

[Inne] Wywiad z Michałem Kicińskim - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...