[Inne] Sklep metro.gram.pl i konkurs


8 września, godzina 9.00. Wtedy właśnie rozpoczął się konkurs z okazji otwarcia sklepu metro.gram.pl? Dla przybyszy z innej galaktyki, bądź po prostu osób, które dotąd o nim nie słyszały przedstawię o co chodzi. Sklep metro.gram.pl powstał w jednym z lokali przy warszawskiej stacji metra "Centrum". Znajdą się w nim wszelkie atrakcje dla graczy: gry na wszystkie platformy, akcesoria i podzespoły do komputerów. To jednak nie wszystko – ogłoszono zasady konkursu!

Wziąć w nim udział mogły jedynie osoby pełnoletnie. Co więcej uczestnik musiał posiadać konto na gram.pl target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">gram.pl. Tam też znalazł ukryte hasło. Musiał także wydrukować stronę Moje konto target="_blank">Moje konto, gdzie znajduje się ksywka użytkownika serwisu. Hasło i wydruk należało zostawić w sklepie 8 września. Przyjdź w czapce, koszulce lub innym gadżecie tematycznie związanym z grą, a otrzymasz dodatkową nagrodę – gry lub inne gadżety! Laureatowi konkursu nie pozostaje nic innego, jak w ciągu 14 dni odebrać swoją nagrodę.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

[Inne] Sklep metro.gram.pl i konkurs - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...