Loki do nabycia w CD-Action


Dzisiejszego dnia do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafił najnowszy, sierpniowy numer CD-Action. W tym miesiącu znajdziemy w nim nie lada gratkę dla fanów rąbania i siekania, pełną wersję jeszcze świeżej gry Loki. Gracze preferujący nieco spokojniejszą i mniej krwawą rozgrywkę, też znajdą coś dla siebie – ambitne połączenie cRPG oraz strategi handlowej – Gods: Krainy Nieskończoności. Także pełniak i także po polsku. Czy warto ? Sami oceńcie

Okładka CD-Action 08/2008 Na DVD pełne wersje:
  • Gods – Kraina Nieskonczonosci PL
  • Loki PL
  • Summer Athletics – Igrzyska Olimpijskie

Hity numeru:
  • Beta test: S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo, King´s Bounty: The Legend
  • Przegląd gier z E3
  • Recenzje: Devil May Cry 4, Space Siege
  • testy sprzętu, NDSN, o grach inaczej

148 stron, DVD 9 GB, cena 14,99 zł.

Odpowiedz
Jest taki jeden kiosk w kraju, gdzie jednak nie mieli. 400 metrów dalej już tak, więc wróciłem się z gazetą do tamtej pani, która zarzekała się, że nie ma i pokazałem jej mówiąc, by następnym razem bardziej się postarała.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja akurat trafiłem do takiego kiosku, gdzie pani miała tylko CDA i "Przyjaciółkę" (zwijała interes ? wróciła dopiero z wakacji ? kto wie ? ) Co do samego numeru to może nie jest on jakiś nadzwyczajny (wiadomo sezon dopiero się zacznie na jesień, to trudno o czymś pisać ), ale jest warty zakupu. Dzięki niemu z niecierpliwością będę czekał na premierę King´s Bounty (bo z tego co przeczytałem, warto, warto ) i chyba sobie odpuszczę zakup Space Siege (niska ocena pisma, jak i internautów). No i Loki to chyba będzie pierwszy pełniak z CDA, w który zagram od dwóch lat
Odpowiedz
Powiem coś o grze GODS: Kraina Nieskończoności. Grafika jest...hmm...jaka jest, ale gra się w to nawet całkiem dobrze. Widać, że to budżetówka (choć jak się nie mylę u nas była do kupienia za jakieś 40zł). W to o sporcie nie grałem, bo jakoś mnie sport nie rusza - może po olimpiadzie, ale teraz nie

Loki przetestuję jak wymienię sprzęt, ale to faktycznie okazja - i szkoda by przegapić. Co do numeru...troszkę bluzgów w recenzji Mass Efect PL (właśnie za bluzgi w grze) + właśnie King´s Bounty (przyznaję, że najpierw wpatrywałem się w tą grafikę na pierwszej stronie, a potem dopiero na tytuł), ale zapowiada się ciekawie. Szkoda tylko, że tak mało napisali o Rise of the Argonauts - czekam na tę grę i na Wazona-Jazona.

A co do pani w kiosku - dziś przechodząc obok ładnie się do niej uśmiechnąłem. Kto wie - może za miesiąc oszczędzi mi tych 400 metrów spacerku?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Co do Mass Effect, to do bluzgów słusznie się przyczepili. Jak już na forum pisałem jeden bluzg co kilka zdań jest ok, ale nie co drugie słowo. Zaskoczyło mnie tylko, że nic a nic nie przyczepili się do sztywniactwa Dorocińskiego Co do GODS to też się może skusze za jakiś czas A nóż widelec mnie pozytywnie zaskoczy tak jak Original War (dodane w jednym piśmie dawno temu) i wciągnie na długie godziny ?
Odpowiedz
← Nowości

Loki do nabycia w CD-Action - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...