[World of Warcraft] Blizzard bije rekordy, a NCsoft?


Może już słyszeliście, o nowej liczbie subskrybentów WoW jaką podaje Blizzard Entertainment. Jeśli nie to mogę Wam powiedzieć, że wg. tejże korporacji, na całym świecie w World of Warcraft gra już 10 milionów osób. Można się domyślić, że najwięcej wiernych graczy jest w Azji (5,5mln), potem jest Ameryka Północna (2,5mln), trzecie zaś miejsce pod względem liczby stałych graczy zajmuje Europa (2mln).

Trochę zdziwiły mnie te liczby, więc postanowiłem poszperać w sieci i znalazłem statystyki dotyczące graczy gier MMO. Według niej w World of Warcraft gra niemalże 53% wszystkich graczy gier MMO. I to co mnie najbardziej zdziwiło to to, że 12% graczy gier MMO gra w Lineage, a 10,4% gra w Lineage II. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że dosyć popularne jest też RuneScape (6.3%).

Niestety statystyka ta jest już mocno przestarzała, ponieważ ma już 1,5 roku. Ale możemy dowiedzieć się z niej jakie panują trendy wśród graczy i sugeruje nam, w którą stronę przechyla się szala w walce Blizzard vs. NCsoft. W tym momencie grube pieniądze zarabia producent WoW, a autorzy NCsoft wciąż walczą... Miejmy nadzieję, że pomoże im ich nowa produkcja zatytułowana Aion Online.

O nowym tworze NCsoft można powiedzieć wiele, lecz może skupię się tylko na kilku podstawowych faktach. Silnik gry stworzony przez niemiecką firmę Crytek (znanej z np. Far Cry czy Crysis), gwarantuje fotorealizm i efekty niespotykane dotąd w grach MMORPG. Doskonała grafika i swoboda ruchu postaci to nie wszystko ponieważ NC Soft postarał się również o wyśmienitą oprawę dźwiękową.

Zatem choć Blizzard zwycięża w kolejnych bitwach, to wojna jeszcze nie skończona. Aby zobaczyć więcej statystyk dot. gier MMO (czerwiec '06) zapraszam tutaj -> KLIK target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">KLIK.

Odpowiedz
czemu Nieuważny??
Odpowiedz
Porównaj sobie ten news z oryginałem, który mi przysłałeś
Odpowiedz
wyłapałem wszystkie zmiany... ale to co zmieniłeś to zmieniłeś stylistykę + logikę zdań. I w ten sposób dostosowałeś news pod swój styl pisania, a nie mój

no i jeszcze 1 zmiana, o której ci mówiłem...

ehhhhhhhh
Odpowiedz
Tzn., że nie wyłapałes wszytskich błędów , A twój styl pisania jest bardzo taki po polskiemu .
Odpowiedz
Teraz wyłapałem, nie wtedy kal wysyłałem
Odpowiedz
← Nowości

[World of Warcraft] Blizzard bije rekordy, a NCsoft? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...