Gothic IV – Genesis


Oto kilka informacji o prawdopodobnie ostatniej części sławetnej serii gier cRPG – "Gothic". Wydawca serii do produkcji następnej części Gothic'a zatrudnił inne studio (Spellbound) w miejsce dotychczasowego (Piranha Bytes).

I tak według zapewnień twórców gry znowu wcielimy się w Bezimiennego, kontynuując historie zapoczątkowane w poprzednich częściach. Wrócimy jednak do rozwiązań fabularnych znanych z części pierwszej i drugiej. Znaczy to, że do gry wprowadzone zostaną rozdziały, które maja na celu utrzymanie gracza przy głównym wątku.

Autorzy jak zwykle w takim wypadku obiecują przebudować system walki i otoczyć gracza bogatym światem. Ponadto autorzy chcą wykorzystać kilka rozwiązań z trzeciej części np. system większych walk/starć (oczywiście ma być ten system dodatkowo zmodernizowany) tak aby bitwy były naprawdę dynamiczne.

Grafika Gothic IV – oparta na silniku graficznym studia Spellbound.

Oto kilka screenów:







Odpowiedz
Moim zdaniem to nie jest podobne do żadnej części gothic
Odpowiedz
GLORY GLORY ALLELUJA!!!!Będzie Bezimienny!
Odpowiedz
ale złe to to nie jest Chociaż Gothic już nigdy nie będzie tym samym.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
A ja nie wiem czy to tak dobrze, że będzie to ten sam bohater. Jeżeli to on jest na obrazkach, to trochę... niepodobny (widziałem już powiększone).
Odpowiedz
Faktycznie jakiś ten Bezimienny dziwny.Jakiś taki tempawy.
Odpowiedz
← Nowości

Gothic IV – Genesis - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...