[Wiedźmin] Znana jest cena i wymagania sprzętowe Wiedźmina!


Poawił się kolejny wielce oczekiwany news – znana jest już cena standardowej edycji oraz edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina, a także wymagania sprzętowe gry! Edycja standardowa będzie kosztować 99,90PLN, natomiast EK 199,90PLN. Dodatkowo zamawiający Edycję Kolekcjonerską poza wybraniem rozmiaru koszulki będą się mogli zdecydować na jedną z dwóch jej wersji – damską lub męską. Wydawca zdecydował się również przychylić do próśb graczy i zmienić pudełko na płyty z digipacka na pojedyncze opakowania we wspólnym etui, takie same jak w podstawowej edycji gry.

Podane zostały także pełne wymagania sprzętowe gry:

  • Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD
  • 1 GB RAM
  • nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI

Jednakże dane te, mogą się jeszcze zmienić. Pełną treść newsa można przeczytać tutaj target="_blank">tutaj, natomiast informacje dotyczące edycji tutaj target="_blank">tutaj. Zapraszamy do przeczytania!

Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No to poczekam do grudnia, do modernizacji kompa. Może i to lepiej ? Nie będę kupował w ciemno, poczytam czy warto, a i parę łatek umilających rozgrywkę bez bugów wyjdzie
Odpowiedz
Wybitnie niskie wymagania, a może to tylko złudzenie? : P
Odpowiedz
Dobra informacja to taka, że Witcherek mi pójdzie. Na minimalnych na pewno Kolekcjonerskiej nie kupię. 2 stówy to sporo... Zadowolę się standardówką
Odpowiedz
Gothic 3 przeszedłem na różnych kombinacjach, konfigóracjiach by osiągnąć jak najleprzy efekt graficzny , ale teraz sie opamiętałem . Przeciesz saga Gothic to przełom (szczegulnie gothic1 ) i chodzi o grywalność a nie o piękną grafę jednak jeżeli chodzi o 2 światy to mam nadzieje że jest równie grywalna jak Gothic ... a jeżeli nie to może grafika pujdzie mi na wyższych detalach niż w gothic 3

Mój sprzęd: geaforce 7600 GS , 1 GB ramu , 3.00 GHz procek
Odpowiedz
← Nowości

[Wiedźmin] Znana jest cena i wymagania sprzętowe Wiedźmina! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...