Różności o Hammer And Sickle


Ostatnio szperając po necie zauważyłem nową ciekawą produkcję zapowiadaną na rok 2006. Akcja strategiczno-taktycznego RPG – Hammer And Sickle – będzie rozgrywała się w czasach Zimnej Wojny. Gracz wciela się w niej w postać jednego z najlepszych Radzieckich szpiegów, który w 1949 roku zostaje wysłany z tajną misją do kontrolowanej przez Amerykanów i Brytyjczyków części Niemiec. W tym świecie stajemy w obliczu nowego zagrożenia – wybuchu trzeciej wojny światowej – tym razem pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Związkiem Radzieckim.


Nie ma to jak porządny kilof!

W Hammer And Sickle będziemy mieli sześć profesji pobocznych oraz dwadzieścia pięć różnorodnych umiejętności. Znajdziemy tam ponad 90 rodzajów uzbrojenia z okresu powojennego – wszystkie wyglądające i działające jak ich rzeczywiste odpowiedniki, ale w dostępnym arsenale nie zabraknie również broni prototypowej. Twórcy gry obiecują, że cykl dnia i nocy będzie miał ogromny wpływ na rozgrywkę – infiltracja budynków może okazać się zdecydowanie łatwiejsza nocą, a zakup broni czy fałszywych dokumentów możliwy będzie wyłącznie w godzinach operowania odpowiedniego handlarza. Brzmi zachęcająco. Polskim dystrybutorem gry jest CD Projekt.

A teraz garść linków:

  • Oficjalna strona H&S – chyba nie trzeba tłumaczyć ;]
  • 2 trailery – jeden przedstawia bronie w grze, a drugi ogólne założenie gry.
  • Flash Jest to mini flash przygotowany przez twórców gry. Przedstawia on... interfejs gry! Można zobaczyć tam informacje o grze, parę screenów itp. Pomimo iż nie przedstawia to zbyt wielu informacji – i tak warto to ściągnąć.
  • Screenshoty – Garść screenów z gry.
  • Demo – A na koniec dla tych osób, które już mają zaostrzony apetyt na grę – w serwisie Filecloud znajduje się demo. Miłej zabawy!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Różności o Hammer And Sickle - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...