[EVE Online] Nowy dodatek do EVE Online!


Już wkrótce, bo na początku lipca, użytkownicy gry EVE Online otrzymają kolejny, całkowicie darmowy dodatek do swojej ulubionej produkcji z gatunku MMO. Cold War Edition, bo tak nazywa się wspomniane rozszerzenie, jak zwykle przyniesie fanom kilka zasadniczych nowości.

EVE Online: Cold War Edition wystawia na próbę kruche traktaty pokojowe, jakie do tej pory trzymały w ryzach nacje zamieszkujące poszczególne Imperia. Utworzone zostaną nowe alianse przeciwko innym narodom, co doprowadzi wszechświat na krawędź wojny. Wraz z rozwojem wypadków, gracze będą mogli zagłębiać się coraz dalej w przestrzeń kosmiczną, odkrywając tereny, które dotychczas nie były dla nich dostępne.

Wiele zmian dotyczy znanych już z podstawowej wersji gry mechanizmów, w tym np. systemu walki, który dzięki kilku bliżej nieokreślonym w chwili obecnej usprawnieniom, będzie bardziej taktyczny niż w pierwowzorze. Oprócz tego użytkownicy mogą spodziewać się całej masy premierowych umiejętności, statków kosmicznych i przede wszystkim – nowych światów do eksploracji.

Dodatek zostanie udostępniony w pierwszym tygodniu lipca. Zgodnie z dotychczasową polityką firmy CCP Games, za jego pobranie nie będzie trzeba uiszczać żadnych opłat.

Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Nowości

[EVE Online] Nowy dodatek do EVE Online! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...