[GIII] Problem z wyzwoleniem Trelis

Mam problem z wyzwoleniem Trelis. Wydaje mi się że rozwaliłem wszystkich orków, ale gra muzyka wojenna a Finley i Tyler stoją jakby do ataku. Czy to jakiś bug? Czy wgranie patcha pomoże?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Roomster720 dnia śro, 29 kwi 2009 - 18:58 napisał

Mam problem z wyzwoleniem Trelis. Wydaje mi się że rozwaliłem wszystkich orków, ale gra muzyka wojenna a Finley i Tyler stoją jakby do ataku. Czy to jakiś bug? Czy wgranie patcha pomoże?Miałem ten sam problem. Próbowałem nawet na farmach wybić ludzi ale to nic nie dało. To paskudny bug który uniemozliwia grę z buntownikami . Bo i tak nie da się przejść bo Trelis nie zostało odbite
Odpowiedz
Pewnie orkowie zapadli się pod ziemię i już nie wyjdą.Tak to już jest niestety z gothic 3,że ma wiele wad technicznych.Ja miałem kiedyś taki problem,że keldron ten kowal z Vengardu wpadł w barierę i popełnił samobójstwo.
Odpowiedz
to nie jest bug na zasadzie 'orkowie pod ziemią', tylko na zasadzie 'wojownicy z Nemory są niedołężni'!!! spróbujcie podprowadzić tych chłopków z Nemory pod Trelis, i zaatakować samemu (czyli w rozmowie z jednym z nich nie klikajcie 'atakujmy' czy coś w tym stylu) TO POMAGA!!!
Odpowiedz
mam pytanko a jak nie podbiliscie trelis to orkowie uciekli i asasyni czy nie zawsze na to trzeba zwracac uwage
Odpowiedz
← Gothic

Problem z wyzwoleniem Trelis - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...