[Diablo] Bronie

Jaki rodzaj broni jest najlepszy?

Łuki (3 głosy [5.45%])
Kusze (2 głosy [3.64%])
Bronie drzewcowe (2 głosy [3.64%])
Buławy (10 głosów [18.18%])
Miecze (21 głosów [38.18%])
Topory (17 głosów [30.91%])
Nie mam ulubionego rodzaju broni. Ważne jednak by broń miała co najmniej pięć miejsc na klejnot bo to umożliwia konstruowanie najpotężniejszych słów runicznych. Ogólnie myślę, że słowa runiczne są lepsze od wszelkich unikatów i zestawów zarówno jeśli chodzi o broń jak tez o zbroje i hełmy.
Odpowiedz
Dla Amazonki wyłącznie łuk. Jakiś piękny unikat, do tego seryjne strzały i robimy z wrógów sitko
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Odpowiedz
Buławy rządzą bo pomyślcie sobie jakie niekorzyści by wypłynęły z takiego ciosu w główkę za pomocą takiego ładnego młoteczka jakim jest Kafar? Bryzg, bryzg, bryzg...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Miecze lubię z wyglądu ale najlepsze są mimo wszystko topory. Jak włożysz w topór runy (ostatni oddech) i masz jeszcze jakąś porządną tarcze to nic ci nie podskoczy.
Odpowiedz
miecze ale to tez zalezy jak sie chce zrobic cos dobrego z run to korbacz lub topor
Odpowiedz
Topory są dobre. Z tego co patrzyłem ze wszystkich aktów to najmocniejsza broń jednoręczna to Topór. Ta broń Nazywa się "bojowy topór" i jest to najmocniejsza broń jednoręczna. Dlatego topory są dobre, choć mniej wytrzymałe niż miecze lub buławy.
Odpowiedz
Łuki, łuki i łuki. ~~ Amazonka z WF'em na 1.09... Ahh.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ostatnio zacząłem grać w Diablo 2 i mówiąc szczerze to ciężko jednak jest wybrać dobrą broń. Myślę tak ponieważ są coraz mocniejsze bronie i nie zawsze jest to ta którą chcemy np. mamy barba ma kilka umiejętności do miecza. Ma jakiś tam dobry miecz. A tu nagle wypada lepsza broń ale innej kategorii chociażby buława. I nasz gracz się denerwuje mówiąc czemu to nie miecz
Więc tutaj ciężko określić co jest dobre. Ja grając palkiem to mi to obojętne bo im mocniejsza broń tym lepsza. No chyba że nie mamy żadnych umiejętności przeznaczonych do umiejętności jednej broni w przypadku barby. Ale szczerze mówiąc to naprawdę jest ciężko określić co jest dobre. Trzeba byłoby znać dobrze bronie zwykłe jak i magiczne żeby określić która jest dobra.
No taka jest moja opinia. Ale czekam na inne sugestie
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...