Jim Tacker Pustynny wilk

Pustynny wilk jest wysoki i dobrze zbudowany. Wydaje się powolny lecz to złudzenie. Ma bladą cerę i tylko lekko jego rysy twarzy wskazują na indiańskie pochodzenie. Ma długie czarne włosy związane z tyłu. Ciemne oczy bez wyrazu i twarz bez emocji.
Nosi duży kapelusz i zniszczony płaszcz oraz plecak z przytroczonym toporem ozdobionym piórami i winchesterem. Poza tym bojówki i ciężkie buty. Ma Syndrom Drakuli dlatego mimo stosowania leków zapobiegawczo ma obandażowane ręce i chustę na karku. Nosi także przywiązane talizmany (Spytany powiedział, że plemienne). Mało mówi, niepytany prawie nigdy. Wieży w moc przodków i duchy miejsc, zwierząt. Stara się pomagać ludziom którzy tego potrzebują. Ma psa towarzysza który wabi się Goblin (Jim słyszał kiedyś tą nazwę i mu przypadła do gustu). Ogólnie wiadomym jest, że od lat szuka siostry która została porwana. To jego główny cel podroży. Jest świetnym tropicielem i dobrze walczy swoim toporem który przypomina powiększony tomahawk. Świetnie radzi sobie także ze swoim winchesterem. Nie przepada za technologią ale nie obawia się z niej korzystać.

To raczej tyle, jakby co pytajcie to go trochę rozwinę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Będziemy się bardzo kłócić o to jaka broń jest najlepsza. Mamy trzech pistolero z karabinami z epoki. Mówisz o winchesterze 1866?
Odpowiedz
Bardzo prawdopodobne. Ten co to karabinem jest. W podręczniku stoi jako najstarsza broń. Ten karabin świetnie pasował do Indianina.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
15 kul w magazynku, kaliber .44 (1,1 cm średnicy). Zastanawiam sie skąd my w neuro załatwimy sobie amunicję do tego (z muzeum ukraść? Czy wytwarzać samemu?).
Odpowiedz
Tak to ten. Co do amunicji zdaje mi się, że nadal jest popularna. (przynajmniej do mojej broni) Ostatecznie była wykorzystywana i w karabinie i rewolwerze. Trochę się to rozprzestrzeniło. choć z drugiej strony jakby ktoś umiał robić tą amunicję to nie trzeba by oddawać na nią zdobycznych rzeczy.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Dobra, fakt. Twojego ammo nie ma sie co czepiać bo taką amunicją strzela właściwie wszystko. Colty, zabawki od smitha-wessona, winchestery, kilka innych karabinów i nawet mangum feeling lucky, punk?
Odpowiedz
W mechanice mamy to trochę bardziej uproszczone A amunicji do Winchestera jest więcej, jak do mojego Kałacha ( ;( ), więc można się bawić

Dla pewności budziki też przyda się rozwalić

Zabójca maszyn na pełnym etacie

Odpowiedz
Ta, teraz się zastanawiam skąd ja będę brał moje 56-56 których ostatnia porcja była wyprodukowana w 1920...
Odpowiedz
Się mi w temacie rozgadaliście. Fav zdaje mi się, że do twoje spluwy to wiele nie potrzeba, na upartego to i kamieniami dasz rade strzelać. A na poważnie to jeśli miałbyś formę to mógłbyś robić sobie kule może massin się zgodzi. Albo poproś kogoś kto jeszcze postaci nie ma by dał coś na rusznikarstwo.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Będzie konflikt o czterdziestki czwórki...lubuję się w najnowszej armacie - Desert Eagle. Z drugiej strony to potwierdza, że amunicja jest powszechnie potrzebna.


Odpowiedz
desert eagle strzela z .357 magnum, nie z 44. Znaczy 357 to podstawowa amunicja do niego a potem zrobiono model na .44.
Odpowiedz
W podręczniku jest napisane i na sesjach używałem .44, więc zapewne opisali tą zmodernizowaną wersję

Przy Magnumie także uwzględnili .44 . To już pozostawmy tedy decyzji MG.


Odpowiedz
← Sesja Neuro

Jim Tacker Pustynny wilk - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...