[Konwenty] Konkurs Pyrkonu i kina Apollo


Organizatorzy Pyrkonu target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Pyrkonu przy współpracy z poznańskim kinem Apollo target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">kinem Apollo mają zaszczyt poinformować wszystkich potencjalnych uczestników o konkursie, w którym wygrać można darmowe, podwójne zaproszenia na pokazy organizowane przez kino. Wygrywając ten konkurs, będziecie mogli wraz z osobą towarzyszącą udać się na comiesięczną noc filmów fantastycznych Apollo 13 target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Apollo 13 lub skorzystać za darmo z pokazów przed- i poPyrkonowych (w piątek i niedzielę).

Do rozdania mamy: trzy podwójne zaproszenia na Apollo 13, odbywającego się 13 marca (Autostopem przez Galaktykę, Do Rivendell... + spotkanie z reżyserem), trzy podwójne zaproszenia na piątkowy pokaz przedPyrkonowy i trzy podwójne wejściówki na pokaz niedzielny.

Pytanie konkursowe brzmi: Jak nazywał się superkomputer nadzorujący misję ziemskich kosmonautów i naukowców na Jowisza w filmie Odyseja Kosmiczna 2001?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: apollo.konkurs@pyrkon.pl, w temacie wpisując Konkurs Apollo.

Na koniec informujemy, że zawartość pokazów przed- i poPyrkonowych zależy tylko i wyłącznie od Waszych głosów i opinii na PyrForum target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">PyrForum!

Odpowiedz
← Nowości

[Konwenty] Konkurs Pyrkonu i kina Apollo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...