[F3] [Fallout 3] Pierwsze rozszerzenie gotowe!


Firma Bethsda wypuściła pierwsze, z trzech zapowiadanych, rozszerzenie do Fallout'a 3. Operation Anchorage, bo taki nosi tytuł, dostępny jest na platformach Xbox Live i Games for Windows Live, a jego cena wynosi 800 MS.

Dzięki niemu możliwe jest, istniejącym bądź nowym bohaterem, zwiedzanie mroźnej Alaski. Co więcej, dostępne są też nowe bronie i pancerze oraz luksusowe perki.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jest może możliwość zdobycia dodatku off-line, tzn. mam kiepski dostęp do internetu i nigdy nie ściągne takiej kobyły, a poza tym coś mi się o uszy obiło, że z Games for Windows Live są problemy w Polsce(w ogóle nie funkcjonuje?;p)? To trochę nie fair, że zakupują grę uczciwie w sklepie ,a nie mogę tak samo prosto zdobyć rozszerzeń. Poza tym Cenega nie dała z naszą, polską wersją, kluczy do kont Games for Windows Live, tak?
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz

Cytat

Jest może możliwość zdobycia dodatku off-line, tzn. mam kiepski dostęp do internetu i nigdy nie ściągne takiej kobyły, a poza tym coś mi się o uszy obiło, że z Games for Windows Live są problemy w Polsce(w ogóle nie funkcjonuje?;p)? To trochę nie fair, że zakupują grę uczciwie w sklepie ,a nie mogę tak samo prosto zdobyć rozszerzeń. Poza tym Cenega nie dała z naszą, polską wersją, kluczy do kont Games for Windows Live, tak?


Powiem krótko - nie. Cenega póki co też milczy co z wydaniem dodatku. Pewnie będzie tak, że w kwietniu wyjdzie pełen pakiet trzech rozszerzeń, w wersji pudełkowej.

Ale myślę, że żadna strata. Istnieją bardziej rozbudowane modyfikacje, niż ten dodatek
Odpowiedz
← Fallout

[Fallout 3] Pierwsze rozszerzenie gotowe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...