[Fallout 3] Pierwsze rozszerzenie gotowe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,

Cytat

Jest może możliwość zdobycia dodatku off-line, tzn. mam kiepski dostęp do internetu i nigdy nie ściągne takiej kobyły, a poza tym coś mi się o uszy obiło, że z Games for Windows Live są problemy w Polsce(w ogóle nie funkcjonuje?;p)? To trochę nie fair, że zakupują grę uczciwie w sklepie ,a nie mogę tak samo prosto zdobyć rozszerzeń. Poza tym Cenega nie dała z naszą, polską wersją, kluczy do kont Games for Windows Live, tak?


Powiem krótko - nie. Cenega póki co też milczy co z wydaniem dodatku. Pewnie będzie tak, że w kwietniu wyjdzie pełen pakiet trzech rozszerzeń, w wersji pudełkowej.

Ale myślę, że żadna strata. Istnieją bardziej rozbudowane modyfikacje, niż ten dodatek
Lenwe,
Jest może możliwość zdobycia dodatku off-line, tzn. mam kiepski dostęp do internetu i nigdy nie ściągne takiej kobyły, a poza tym coś mi się o uszy obiło, że z Games for Windows Live są problemy w Polsce(w ogóle nie funkcjonuje?;p)? To trochę nie fair, że zakupują grę uczciwie w sklepie ,a nie mogę tak samo prosto zdobyć rozszerzeń. Poza tym Cenega nie dała z naszą, polską wersją, kluczy do kont Games for Windows Live, tak?
Tamc.,

Firma Bethsda wypuściła pierwsze, z trzech zapowiadanych, rozszerzenie do Fallout'a 3. Operation Anchorage, bo taki nosi tytuł, dostępny jest na platformach Xbox Live i Games for Windows Live, a jego cena wynosi 800 MS.

Dzięki niemu możliwe jest, istniejącym bądź nowym bohaterem, zwiedzanie mroźnej Alaski. Co więcej, dostępne są też nowe bronie i pancerze oraz luksusowe perki.

Wczytywanie...