swiat_dryftu2

[AoC] [Age of Conan: Hyborian Adventures] Age of Conan – jutro premiera!


Dokładnie jutro, czyli 22 stycznia, w Polsce będzie mieć miejsce wielkie wydarzenie w branży rozrywki elektronicznej. Po raz pierwszy światło dzienne ujrzy Age of Conan 2009, spolszczona gra MMO. „Age of Conan” to zarazem serwer dla graczy, jak i polscy Mistrzowie gry, obsługa techniczna na miejscu oraz najniższe z dostępnych stawki abonamentowe. W związku z zbliżającą się premierą polski dystrybutor podał nowe szczegóły tyczące się oczekiwanego przez wielu tytułu.

Dla wszystkich osób, które planują zakupić polską wersję Age of Conan 2009, przygotowany został konkurs, w którym główną nagrodą do wygrania jest notebook G70 od firmy ASUS. Więcej szczegółów na pudełku z grą.

Firma Funcom w czasie premiery udostępni darmową procedurę przenoszenia konta dla wszystkich użytkowników AoC. Dostępne postacie dla tego konta zostaną wtedy przetransferowane na polski serwer Rothat. Proces ten trwać będzie 30 minut, a podczas niego nie można być zalogowanym do gry. Wszyscy, którzy zdecydują się na przeniesienie konta, zachowają dostęp do opłaconego okresu gry, a w dodatku będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty abonamentowej, przygotowanej specjalnie dla nowych graczy. Usługa ta dostępna jest tylko i wyłącznie dla kont utworzonych przed 22 stycznia bieżącego roku.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Age of Conan: Hyborian Adventures] Age of Conan – jutro premiera! - Odpowiedź

Wczytywanie...