[Warhammer Online: Age of Reckoning] Warhammer Online: Age of Reckoning - nowa klasa postaci?


W internecie ukazały się nowe informacje tyczące się nowości i zmian, które prawdopodobnie przyniesie ze sobą nowy patch do Warhammer Online: Age of Reckoning. Mowa tu o nowej klasie postaci, możliwości edycji wyglądu i nowym systemie przejmowania terenu – Zone Domination.

Redakcja Keen and Graev's Gaming Blog dostała od producentów gry tajemniczą przesyłkę, w skład której wchodziła maszynka do włosów, farby i notatki z informacją „więcej 29 stycznia”. Paczka została uznana za zapowiedź zbliżających się zmian Warhammer Online: Age of Reckoning. Zawartość przesyłki zinterpretowana została jako możliwość zmiany wyglądu postaci, choć póki co nie jest wiadomym czy chodzi o samo uczesanie, czy też o inne elementy.

Mówi się również o wprowadzeniu nowej klasy postaci – Dwarf Slayera. Na jednym z blogów możemy przeczytać fragment tekstu łączący cechy Dwarf Slayera z otrzymanymi akcesoriami: „Ważnym aspektem kultury Krasnoludów jest Slayer Oath. Krasnolud który doznał upokorzenia, uczucia straty lub wstydu, ufarbuje swoje włosy na pomarańczowo, stawiając przy pomocy świńskiego tłuszczu Irokeza.”.

Co więcej, Paul Burnett oraz Jeff Hickman z Mythica wspomnieli niedawno, że zespół pracuje teraz nad systemem Zone Domination: „Jeśli będziecie w stanie zdobyć i utrzymać wszystkie twierdze, macie sporą szansę na zdobycie całej strefy. Da to graczom więcej powodów do obrony i prób utrzymania twierdz i innych obszarów po ich zdobyciu.”.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Warhammer Online: Age of Reckoning] Warhammer Online: Age of Reckoning - nowa klasa postaci? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...