Sesja

Sprawa jest prosta.

Zgłaszać się kto ma czas/ochotę na dalsze granie w tej sesji. Potrzebuje 100% tak lub nie.

Jeśli więcej osób będzie na nie, to się zapieczętuje. Jeśli Większość będzie na tak, to się poszuka kogoś z zewnątrz.

Więc proszę o postowanie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Na tak, tylko więcej akcji żeby było
Odpowiedz
Nie zwykłem się wycofywać z sesji, więc również na tak. Natomiast jeśli inni nadal będą mieli słomiany zapał to nic na siłę
Odpowiedz
Nie zamyyyykaaaaaj... Moje tak dla kontynuacji
Odpowiedz
Tak, chce. Nie wiem tylko czy dam radę zawsze odpisywać. Ale będę się starał.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Moi też chce. Tylko ma nadzieje, że jej weny starczy i pomysłów
Odpowiedz
A. I zabij missy. Za bardzo na niej polegamy że nas gdzieś pchnie, ot co Dlatego stoimy i gadamy, jakby czekając na jej potwierdzenie na cokolwiek, bo tak nam łatwiej. Pozbaw nas tej opcji to zaczniemy działać. Zginiemy szybko, ale przynajmniej będziemy pisać .

Przy okazji, może warto by było do sesji dołączyć jeszcze jednego gracza po stronie piratów, bo u nich kiepsko. nei wiem jakby to uzasadnić fabularnie, ale podejrzewam że jakbym spytał ranga to by zagrał.
Odpowiedz
Po prostu jeden z piratów, który dotychczas trzymał się z tyłu.
Odpowiedz
Favar chyba nie widzi problemu.
Missy jest waszym dowódcą i macie się jej słuchać. Przeciągam sesję w cholerę, bo nic zrobić nie mogę. Piraci stoją w miejscu i nic nie robią. Teoretycznie, to wy od 2 stron też już powinniście stać i czekać... Ktoś nawali i hamuje wszystko.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie mam czasu by grać, więc odpadam.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
To nam daje teoretyczną liczbę 6 osób grających, z czego 4 to marines, 1 to pirat i 1 to zakładnik. Pozostaje chyba tylko zrobić z reszty piratow NPC.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Możesz iść i pobić innych
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dang, coś trzeba wymyślić. Podział marines-piraci to to co mnie do tej sesji przyciągnęło
Odpowiedz
Bardziej mnie boli to, że nie mam kompletnie pomysłu na odpisanie.
Odpowiedz
Pokaż Wymyślimy coś
Odpowiedz
Wyrażam swoją zwartość i gotowość do gry.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jak po stronie piratów to zagrzej Ati do gry pisząc pierwszy ;p
Odpowiedz
Możecie mi przy okazji odebrać dostęp. Serio.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
← Dany & Ven Sesja

Sesja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...