[FF] [Final Fantasy] Final Fantasy XIII – poznaliśmy fakty!


W ostatnim czasie Square Enix przeżyło wyciek informacji tyczących się Final Fantasy XIII. Niestety większość z nich była niekompletna bądź niepotwierdzona. Dzięki magazynowi Famitsu możemy poznać kilka konkretów.

Pierwszym z nich są imiona. Okazało się bowiem, że w Japonii to, jak nazywają się poszczególni bohaterowie, jest bardzo ważne. Z doniesień, które pojawiają ostatnimi czasy pojawiają się w mediach, można wywnioskować, że główna postać będzie nazywać się Dia Walruva. Snow i Lighting to kolejni bohaterowie.

Poznaliśmy również konkrety dotyczące systemu walki. Famitsu zapewnia, że będzie on podobny do tego, jaki przedstawiały plotki. Podobno, gdy dostrzegamy przeciwników i chcemy ich zaatakować, następuje płynnie przejście do areny walki. Widoczne na ekranie będą wówczas opisy dostępnych kombinacji i ataków magicznych, co nie jest niczym nowym, jeśli chodzi o japońskie RPGi.

Final Fantasy XIII powinno trafić na półki japońskich sklepów jeszcze w tym roku. Niestety nie jest póki co znana konkretna data premiery.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Final Fantasy] Final Fantasy XIII – poznaliśmy fakty! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...