[Tabula Rasa] Tabula Rasa za darmo


Już od dawna wiemy, że dni Tabula Rasa zostały policzone. Serwery miały zostać definitywnie zamknięte 28 lutego 2009 roku, a sama gra miała stać się darmowa od 10 stycznia. Tymczasem na oficjalnej stronie produkcji pojawiła się informacja, iż można w nią pograć bez opłat już teraz. Gracze, którzy już wcześniej (nie)cieszyli się rozgrywką, mogą reaktywować swoje konto poprzez zalogowanie w serwisie target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">serwisie NCsoftu.

Gracze, którzy dopiero co chcą zapoznać się z tą produkcją, muszą najpierw poprosić o kod aktywacyjny na stronie pomocy target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">stronie pomocy NCsoftu. Następnie uzyskany kod trzeba użyć w serwisie target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">serwisie NCsoftu. Do aktywacji konta niezbędne jest podanie numeru karty kredytowej. Twórcy gry zapewniają, że jest to tylko informacja dla nich kim jesteśmy – pieniądze z konta nam nie znikną.

Po tym wszystkim zostaje już tylko ściągnąć klienta gry -> KLIK target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">KLIK (ok. 3 GB). Życzymy miłej gry!Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Szlag, szczerze mówiąc miałem chrapkę sobie obaczyć najnowszy twór Garriotta i spółki, ale z tym numerem karty zamknęli mi takową możliwość

No nic, daruje sobie
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Tabula Rasa] Tabula Rasa za darmo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...