[GW1] [Guild Wars: Factions] Zimowy event w świecie Guild Wars


ArenaNet nie zapomina o graczach Guild Wars. Jak co roku, przygotowano specjalne eventy. W poprzednich latach mogliśmy niszczyć (lub budować) świątecznego ducha pośród mieszkańców Elony i Tyrii. Wielu oddawało się walce na śnieżki za pomocą specjalnie przygotowanej w tym celu areny.

A jak będzie w tym roku?

W Deszczogórach pojawią się nowe questy. Poza tym posiadacze dodatku Eye of the North będą mogli zmierzyć się w ośmioosobowych drużynach w czasie walk na lodowe pociski.

Dodatkowo będzie można zdobyć alkohol, cukierki oraz różnorakie świecidełka, pomocne wszystkim tym, którzy mają chrapkę na nabijanie tytułów Drunkard, Party Animal oraz Sweet Tooth.

Event zacznie się już w piątek (19 grudnia), o 21, natomiast zakończy się 5 stycznia, również o 21. Finał (i wyczekiwane przez wielu "czapeczki") będzie można odbierać od 1 stycznia o 9 rano, aż do 9 rano 2 stycznia. Finał będzie powtarzany co trzy godziny. Więcej informacji znajdziecie tutaj target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tutaj.

Czas szykować się na zimowe szaleństwo!

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Hallo

Mam pytanko o zimowym evencie. Wiesz może kiedy i o której jest finał?

pozdrawiam Marek
Odpowiedz
Tabelka z godzinami jest tutaj w sekcji "Finale". Bierzesz tylko poprawkę na naszą strefę czasową (obecnie mamy UTC+1).
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Guild Wars

[Guild Wars: Factions] Zimowy event w świecie Guild Wars - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...