[F1] FOnline – kolejny otwarty beta test


Nie chodzi tutaj oczywiście o produkcje, do której prawa zachował wychodzący powoli z dołka Interplay. FOnline, to projekt zainscenizowany przez naszych rosyjskich sąsiadów, którzy ubolewali nad brakiem trybu wieloosobowego w kultowej serii. Prace nad modyfikacją trwają już od dłuższego czasu, jednakże dopiero w tym momencie wszystko zaczyna nabierać odpowiednich kształtów i twórcy pragną ponownie poznać zdanie graczy, na temat ich dotychczasowej pracy.

Co trzeba zrobić by zagrać w Fallouta, w wersji MMO ? Co ciekawe rozpoczęcie zabawy nie jest specjalnie skomplikowane i z instalacją powinien poradzić sobie każdy, średnio rozgarnięty gracz. Wystarczy ściągnąć klienta i zastosować się do wymagań oraz tam zawartych wytycznych. Następnie wybrać jeden z serwerów zawartych na tej liście i można zacząć zabawę. W razie problemów, tudzież innych pytań należy skierować się pod ten adres.

Film promujący projekt i pokazujący różne elementy rozgrywki:

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia pon, 01 gru 2008 - 14:37 napisał

z instalacją powinien poradzić sobie każdy, średnio rozgarnięty gracz.


Chyba nie jestem zbyt rozgarnięty ;p

Według twórców plik do ściągnięcia powinien zajmować 37.7 Mb, jednak mi się ściąga jakieś 12 Mb i koniec. Przy próbie rozpakowania wyskakuje błąd. Próbowałem 3 razy i za każdym razem to samo :S
Czy ktoś może mi pomóc? Marzyłem zawsze o FOMMO

Odpowiedz
U mnie dla odmiany ściąga się 24.4 MB i błąd - "Nieoczekiwany koniec archiwum" A przy próbie wypakowania krzyczy, że niewłaściwy format, albo plik jest uszkodzony.

(1000 postów )
Odpowiedz
Mi się zatrzymuje na 10,3 MB. Przynajmniej nie jesteśmy sami.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Szaleniec tnie przesyłany plik...
Odpowiedz
Teraz beta test się skończył, więc nie można zagrać. Ja klienta miałem i wszystko było ok. Gra jest świetna i mam nadzieję, że przyszły test będzie jeszcze lepszy niż poprzedni.
Odpowiedz
← Fallout

FOnline – kolejny otwarty beta test - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...