wampir_maskarada

[Inne] Poznań Game Arena 2008


W dniach 22-23 listopada odbędzie się kolejna edycja popularnej imprezy dla graczy: Poznań Game Arena 2008. Miejsce nie ulegnie zmianie – w tym roku również będą to budynki Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Obszar PGA 2008 podzielony zostanie na trzy główne areny: Digital, Fantasy oraz Extreme. Wśród licznych atrakcji znajdziemy m.in. pokazy gier (Mass Effect, Burnout Paradise, Battlefield Bad Company, Turok), profesjonalne turnieje (Quake3, TrackMania Nations, Call of Duty, Fifa 2008), prezentacje multimedialne, konferencje prasowe, pokazy laserowe i liczne efekty wizualne, prezentacje najpotężniejszych komputerów i warsztaty sprzętowe, konkursy z nagrodami, pokazy sportowe (capoeira, paintball, quady) i wiele więcej.

Miłośników fantasy z pewnością zainteresuje możliwość zagrania w gry figurkowe, RPG i wiele innych. Dodatkowo przewidziano m.in. turnieje Warhammer Fantasy Battle w klasie master na specjalnie przygotowanych makietach, bitewnego Lord of the Rings, a nawet Pierwsze Oficjalne Mistrzostwa Polski w niezwykle popularnej karciance Munchkin PL.

Początek imprezy już o 10:00. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia na Fantasy Arena!

Odpowiedz
Roznegliżowane blondyny i banda wrzeszczących dzieciaków - tak w wilczej części można opisać zeszłoroczną edycję PGA.
Nie polecam.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
A mi tam rok temu się podobało, pograłem w Go i byłem na sesji poza tym fajnie wyglądały bitwy Warhammera (tylko jak dla mnie trochę za nudne). Jak się siedziało w fantasy to było fajnie digital trochę za głośny.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Karczma

[Inne] Poznań Game Arena 2008 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...