[Diablo] [Diablo III] Nowe zasady w Diablo 3


Blizzard postanowił ujawnić nowy tryb kooperacji w grze Diablo 3. Można przypuszczać, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji w ostatnich latach. Kolejna część znanego hitu, stworzonego przez Blizzarda, nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, ale mimo tego producenci co jakiś czas ujawniają wiele ciekawostek na jej temat. W jednym z ostatnich wywiadów można przeczytać kilka szczegółów na temat kooperacji.

Diablo 3 nie pójdzie śladami poprzednika i będzie oferować zupełnie nowe zasady współpracy podczas wspólnego grania przez internet. Pierwsza zmiana to uniemożliwienie niespodziewanego zaatakowania kompana z drużyny w celu przejęcia jego przedmiotów. Druga odmienia sposób przydzielania łupów – będą mogli zebrać je tylko ci gracze, którzy faktycznie walczyli z pokonanym potworem. Wszystko to ma na celu zachęcenie graczy do tworzenia drużyn i współpracowania podczas gry w Diablo 3.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ciekawe co rozumieją przez "faktycznie walczył z pokonanym potworem" - takie aury mogą ranić wroga a ty go nawet nie potraktujesz żelazem czy magią.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Pewnie ten, który zadał jakiekolwiek obrażenia. I wtedy znów - kto pierwszy ten lepszy. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Diablo III] Nowe zasady w Diablo 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...