[BGII] Błąd kamery + dźwiek

A więc tak...
Mam dosyc specyficzny problem... A więc odpalam sobie BG II po formacie (all te same sterowniki zainstalowane )
Robie postac ( czarownik <3) i gdy wpisuje imię wciska mi się automatyczne 444444444,nie da sie tego zmazać... To pierwszy problem ktory rozwiązałem minimalizuj i maxymalizujac gre. Super wchodzę do gry... nie ma dźwięku... Irenicus nie zaczyna gadac,natomiast konczy,i odwrotnie... No to myślę klapa.. Dźwiek to w tej grze sprawa I rzędna.. Ale okazało się że dźwiek jednak jest ale w 50%. Raz działa,drugi nie... Irytujące... Ściagam nowe stery,może zadziała.

Teraz mój najważniejszy problem...
Wchodząc do gry kamera automatycznie kieruje mi sie na polnoc wschod i cholera wie gdzie jeszcze... Reinstall pomogl tylko przy 1 podejciu,na 2 dzien juz nie działało... Uniemożliwia mi to grę... Nie wiem co robić...
HELP!
Odpowiedz
również miałem problem z tym dźwiękiem, jeżeli reinstal nie pomógł to spróbuj w opcjach coś pogrzebać, czasem wystarczy Uruchom>dxdiag>Dźwięk>przyspieszenie sprzętowe suwakiem na minimum, czasem to może być nawet problem kodeków do audio(!).
Odpowiedz
Powiedz też jaką masz wersję gry - czasem to kwestia dogrania poprawek.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wyłącz w opcjach dźwięku EAX, powinno pomóc





Odpowiedz
Problem z dźwiękiem rozwiązany...
Ale znów powrócił mój problem... nie wiem dlaczego....

Wchodząc do gry kamera automatycznie kieruje mi sie na polnoc wschod i cholera wie gdzie jeszcze... Reinstall pomogl tylko przy 1 podejciu,na 2 dzien juz nie działało... Uniemożliwia mi to grę... Nie wiem co robić... confused.gif
HELP!
Odpowiedz
Może spróbuj ściągnąć patcha do gry lub sterowniki do karty graficznej?





Odpowiedz
← Baldur's Gate

Błąd kamery + dźwiek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...