[Fable] [Fable 2] Fable 2 - Edycja Kolekcjonerska już nie tak wystrzałowa


Studio Lionhead na oficjalnym blogu developerskim zajmującym się tematyką Fable 2, ze smutkiem poinformowało, iż Limitowana Edycja Kolekcjonerska została uszczuplona o kilka elementów. Oznacza to, że fani oczekujący wcześniej zapowiadanego pakietu mogą się srogo zawieść, gdy po otwarciu przesyłki nie znajdą w niej specjalnego metalowego pudełka, pięciu ozdobnych kart przeznaczenia oraz figurki Hobbesa. Ze starego zestawu ostał się tylko ozdobny box, unikalny kod do usługi Xbox Live! oraz DVD z filmem "Making-of". Wszystko to spowodowane jest problemami zaopatrzeniowymi.

Uboższa oferta przyczyniła się do zredukowania kwoty, którą musimy uiścić o całe 10 $ (obecna cena to 69,99$). Studio Lionhead obiecało także, że wkrótce dla zainteresowanych pojawi się specjalny plik pdf, na którym znajdziemy utracone pięć kart gotowych do wydrukowania w domowym zaciszu. Wątpliwe jednak, żeby to zmniejszyło negatywne emocje wściekłych kupców.

Odpowiedz
Należy dodać że podstawowa wersja fable na Xbox nie będzie miała obiecywanego Co-opa. A trzeba powiedzieć że co-op to wielka część potencjalnego sukcesu gry. Co-op będzie można ŚCIĄGNĄĆ, razem z patchem, najpóźniej w tydzień po premierze. Jeśli to tylko różnica tygodnia to rodzi się pytanie - dlaczego?
Odpowiedz
Kaprys twórców...

Często tak się dzieje, że w ostatniej chwili usuwane lub przekładane na później są różne rzeczy
A co do braku Co-opa w podstawce, ubolewam razem z innymi

-Skąd masz taki ładny kij?
-Leżał na podwórku, pomyślałem, że niepotrzebnie się marnuje.
-Tak po prostu leżał?
-Ni.Obok leżał dres.
-Dres?
-Adidasa.W dresie był człowiek.
-A co on robił na twoim podwórzu?
-Nie wiem.Zapomniałem zapytać, zanim wystrzeliłem.
Odpowiedz
JA CHCĘ FIGURKĘ.
Kolekcjonerkę kupowałabym tylko dla tej figurki.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Fable 2] Fable 2 - Edycja Kolekcjonerska już nie tak wystrzałowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...