Bruinena

Zmiany techniczne dostępne są na forum, stopniowo wprowadzane przez adminów.
I dobrze, że nie szybko się otworzy grę. Odpoczną sobie nołlajfy od życia w sieci.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Warto o tym newsa napisać?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wpis Lenwe o zamknięciu gry na jego blogu pochodzi z 24 kwietnia.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ach, to się już nie opłaca.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ dnia środa, 7 lipca 2010, 13:11 napisał

Strony pamiątkowej również nie ma.



Nieprawda, jest.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
I nowa strona jest;)
Odpowiedz
Czyżby Bruinena starała się odbudować? Wygląda jakby projekt ruszył od nowa, ktoś się orientuje co jest na rzeczy?

Odpowiedz
Pisałem o tym felieton, o ile kojarzysz. Gra ma karczmę, póki co reszta testowana/ulepszana. Forum -> klik. Tam też link do gry.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ktoś mi niedawno sprzedał newsa, że gdyby moja ówczesna gra (Kezarth) nie była w trakcie renowacji to obok Bruinei w CD-Action ukazałby się artykuł właśnie o tej mojej gierce i wywiadzik.

Damn. Tyle "pszegrać".
Odpowiedz
Pech
Zastanawiałem się, co może oznaczać nowy post w tym jakże starym temacie. W sumie wspominam Bruinenę całkiem miło, mimo że wiele czasu tam nie spędziłem, więc myślałem, że jakimś magicznym sposobem nastąpi któraś już próba reaktywacji.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Bruinena - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...