[W1] Update - porblem z grafiką

Miałem coś podobnego, tylko w trochę mniejszym "stopniu", wydaje mi się że to (u mnie na pewno) komp był za słaby na wiedźmina (czy u Ciebie z tego samego powodu, nie wiem).
Odpowiedz
Mi coś podobnego zdarzyło się pewnego razu gdy minimalizowałem Wiedźmina, chcąc odebrać wiadomość na gg czy zerknąć na GE - robiłem tak tysiące razy i zawsze było wszystko w porządku, ale jeden raz w karczmie, podczas rozmowy stało się coś takiego jak Tobie, właśnie z karczmarzem, gdy kliknąłem na Wiedźmina na pasku i wróciłem do gry.

Może coś tędy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Też miałem coś podobnego jak zaczynałem przygodę z Wiedźminem. Okazało się że wystarczyło zaktualizować sterowniki karty graficznej.
Odpowiedz
I to jest jedyna rada? Bo to jest rzeczywiście spory problem.

I co by nie zakładać nowego tematu, to spytam się w kwestiach technicznych:
Podstawowa wersja wiedźmina luźno mi chodzi na maksymalnych parametrach, jednak gdy instaluję edycję rozszerzoną to gra często w ogóle się nie włącza, lub właśnie wygląda tak jak Tar sprezentował.
No i zaznaczę że to odbywa się na innym komputerze, który nie ma podłączenia do internetu jeszcze xD
Odpowiedz
Ja już tego u siebie nie mam. Nie wiem czy to ma związek, ale te artefakty pokazały się u mnie w zdaje się "cenie neutralności", a gdy rozpocząłem główna rozgrywkę ani razu problema nie miałem.
Odpowiedz
Dobra, teoretycznie mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, ale dalej są problemy.
Menu startowe ma czarne tło, a postacie są takie jak na pierwszym obrazku.
Są na to jakieś jeszcze rady?
Odpowiedz
← Wiedźmin

Update - porblem z grafiką - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...