[NWN2:MZ] Problem z portalem

mam taki problem ze gdy chce przejsc do thay gra laduje sie do polowy i wylacza...wczesniej wszystko chodzilo bez problemow i nie zacinala mi sie w ogole... a aktualizacja sama z siebie nie chce sie wlaczyc...jakis patch jest potrzebny ?
Hmm dziwna sprawa
Może przeinstaluj grę bo patcha chyba nie znajdziesz


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
niestety nie dziala dalej czy to mozliwe ze pominalem cos i przez to nie chce sie wlaczyc? czy to raczej jakies techniczne niedociagniecie ?
metoda nie dziala...ale co ciekawsze przed wejsciem do portalu wyszedlem z teatru i wszedlem jeszcze raz po chwili chodzenia po mulsantirze...i dziala
Heh dobiłeś mnie tym
Jeszcze z takim błędem się nie spotkałem


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
ja tez pierwszy raz mam taki blad... ale skoro nie mialem co zrobic to poszedlem sobie pobiegac po mulsantirze szukajac jakis niedobitkow;p a tu prosze wracam i dziala nie darowalbym sobie nie przejscia dodatku zwlaszcza ze pierwsza rzecza jaka zrobilem bo kupieniu nowego laptopa bylo zainstalowanie nvn2 ktore wczesniej nie chcialo mi dzialac = ) ale i tak dzieki za pomoc
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...