[Diablo] [Diablo] Dziesięciu największych idiotów


Na jednym z zagranicznych serwisów pojawił się ciekawy artykuł. Autor opisuje tam dziesięciu największych idiotów występujących w Diablo. Oprócz istot, z którymi walczyliśmy, jak Baal czy Izual, pojawiają się tam także postacie neutralne, jak Gheed czy Natalya.

Autor artykułu uważa, że oprócz głównego złego, gra musi dostarczyć nam kilka postaci, na które również można by się pozłościć. Dzieje się tak, gdyż Diablo podczas całej rozgrywki miał do wygłoszenia jedynie trzy linijki tekstu i stanowił zagrożenie na ok. 2 minuty. Tekst został podzielony na dwie części. Postacie na miejscach 10-6 są takie, a nie inne z powodu działalności innych. Z kolei istoty na pozycjach 5-1 są takie z własnej, nieprzymuszonej woli. Zaciekawieni? Zapraszam do czytania target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">czytania (język angielski).Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przeczytałem. Tekst mocno średni, ale tematyka ciekawa. Pewne uwagi autora są zbyt oczywiste, zaś na początku to złoszczenie się na postacie jest dość mocno naciągane.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Diablo] Dziesięciu największych idiotów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...