[AoC] [Age of Conan: Hyborian Adventures] Age of Conan - premiera polskiej wersji przesunięta


CD Projekt poinformował, że premiera polskiej wersji Age of Conan została przesunięta. I nie jest to parę dni, a... przeczytajcie sami wypowiedź Marcina Marzęckiego.

„Zła wiadomość jest oczywiście taka, że premiera polskiej wersji Age of Conan nie odbędzie się w październiku, a nieco ponad 3 miesiące później, czyli w styczniu przyszłego roku. Skąd ta decyzja? Pod koniec wakacji odwiedziliśmy norweskie biuro Funcomu. Zaprezentowano nam masę nowości i poprawek, które zostaną wprowadzone do końca roku. Samo uruchomienie gry w trybie DX10 robiło olbrzymie wrażenie, a był to dopiero początek długiej listy zmian. Wkrótce stało się dla nas jasne, że już za kilka miesięcy Age of Conan będzie inną, o wiele lepszą grą niż ta, która miała premierę w maju. Dla CD Projekt i Funcom nie była to łatwa decyzja z punktu widzenia biznesowego. Stwierdziliśmy jednak, że najważniejsi są gracze i ich punkt widzenia, dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć premierę w celu perfekcyjnego dopracowania gry.”

Zmiany mają dotyczyć systemu walki oblężniczej, "dziur contentowych" między 30-40 i 50-60 poziomami. Zmienione mają być drzewka talentów i system podziału punktów umiejętności. Tryb PvP też doczeka się zmian. Atakowanie i zabijanie niedoświadczonych graczy z niskimi poziomami, wiązać się będzie z poważnymi konsekwencjami jak utrata rangi. Na pocieszenie przedstawiciel CD-Projektu dodał:

„Dobra wiadomość jest taka, że polscy gracze otrzymają praktycznie nową grę – znacznie poprawioną i rozbudowaną względem oryginału. Za wszelką cenę chcemy uniknąć „grzechu” pośpiechu popełnianego ostatnio przez wydawców gier MMO. Zdecydowaliśmy się poczekać i zaoferować graczom grę, która będzie perfekcyjna i da im 100% satysfakcji. Ale to nie koniec tych dobrych wiadomości. Żeby wynagrodzić graczom wydłużony czas oczekiwania, szykujemy olbrzymią niespodziankę jeśli chodzi o abonament. Szczegóły ujawnimy wkrótce.”

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Age of Conan: Hyborian Adventures] Age of Conan - premiera polskiej wersji przesunięta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...